$
הייטק והון סיכון

Wipro ההודית משקיעה 1.5 מיליון דולר בחברת סייבר ישראלית

IntSights מפתחת פלטפורמה לאיסוף מודיעין מקדים שמאפשרת גם לארגונים מסדר גודל בינוני לזהות איומי סייבר ולטפל בהם. בעקבות ההשקעה תקבל Wipro נתח של פחות מ-20% מהחברה

מאיר אורבך 14:0821.08.16

חברת הסייבר הישראלית Intsights גייסה 1.5 מיליון דולר מהתאגיד ההודי Wipro. בשנה שעברה גייסה חברת הסייבר הישראלית 1.8 מיליון דולר מגלילות קפיטל פרטנרס. Intsights הוקמה ע"י יוצאי יחידות הסייבר והמודיעין של צה"ל.

 

מנכ"ל החברה והמייסד שלה הוא גיא ניצן והיא מעסיקה כ-20 עובדים. מודיעין מקדים הפך בשנים האחרונות למרכיב קריטי במערך ההגנה של ארגונים כנגד מתקפות רשת. עד כה, המידע האמור סופק על ידי אנליסטים האוספים ומנתחים מודיעין באופן ידני. מציאות זאת הפכה את המודיעין למוצר יקר אשר זמין בעיקר לממשלות ולתאגידים גדולים. החזון של IntSights הוא לספק פלטפורמת מודיעין לארגונים המאפשרת לזהות בצורה מקיפה איומי סייבר, לתאר את תהליך התקיפה ולטפל באיומים - ולפעול בצורה שתאפשר שימוש גם בידי חברות בינוניות בגודלן. תקיפות רבות כוללות שלב המקדים של איסוף מידע על המטרה. ב-Intsights מרוכזים מומחים שפועלים להבנת שיטת החשיבה והפעולה של התוקפים.

 

תקיפת סייבר מתחילה באיסוף מידע מקדים תקיפת סייבר מתחילה באיסוף מידע מקדים

 

על פי הדיווח של Wipro היא תקבל נתח של פחות מ-20% משווי החברה בעקבות ההשקעה. לאחרונה חשפה החברה ההודית שהיא השקיעה גם בקרן הון הסיכון TLV-Partners של רונה שגב ואיתן בק. ההשקעות של התאגיד ההודי היא חלק מרצונו להיות מעורב בחברות צעירות בתחומי טכנולוגיה מגוונים, אם בהשקעה ישירה או דרך קרנות הון סיכון דוגמת הקרן של שגב ובק. בין התחומים שמעניינים את Wipro: סייבר, תוכנה ארגונית, פינטק ועוד.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x