$
חדשות טכנולוגיה

צייצת אימוג'י של פיצה? טוויטר תציג לך פרסומת למזון מהיר

הרשת החברתית תשתמש באימוג'יז כדי לעקוב אחר את הלך הרוח של המשתמשים ולהתאים להם פרסומות. בשלב הראשון הפיצ'ר יהיה זמין רק לחלק מהמפרסמים

נמרוד צוק 16:4416.06.16
אוהבים להשתמש באמוג'יז בטוויטר? מהיום הרשת החברתית תאפשר למפרסמים לטרגט אתכם על בסיס הלך הרוח שבחירת הסמלונים שלכם משקפת ולהציג לכם ציוצים ממומנים שתואמים אותו, כך בישרה אתמול (ד') החברה.

 

בשלב הראשון הפיצ'ר יהיה זמין למפרסמים שעובדים עם שורה של שותפים עסקיים נבחרים, בהן החברות Amobee, סושיאלקוד, AdParlor ופריון הישראלית. המפרסמים יוכלו לבחור להציג מודעות על פי סנטימנט מסוים העולה מהשימוש באמוג'יז או רק לאנשים שמשתמשים בסוג מסוים של אמוג'יז המעיד על עניין בעולם תוכן מסוים (למשל אמוג'יז של מאכלים).

 

מה האימוג'י מגלה עליכם מה האימוג'י מגלה עליכם

 

"אמוג'יז הפכו לדרך שכיחה עבור אנשים, מותגים ומפרסמים להביע את הרגשות שלהם. מעל 110 מיליארד אמוג'יז פורסמו בטוויטר מאז 2014, וכעת אנו מאפשרים למפרסמים להציג לאנשים שפרסמו לאחרונה אמוג'יז או הגיבו לציוצים שכוללים אמוג'יז, כדרך חדשה לשפר את היכולות הטירגוט המדויקות שלנו", כתבה החברה. ההשקה תוזמנה לקראת יום האמוג'י הבינלאומי שחל ב-17 ביולי.

 

דוגמאות אפשריות לשימוש בפיצ'ר החדש הן מודעות שיוצגו רק לאנשים שפרסמו סמיילי שמח או סמיילי עצוב או לדוגמה הצגת פרסומת למזון מהיר למשתמש שכלל בציוץ אייקון של המבורגר.

 

במקביל למפרסמים, גם משתמשי הקצה של טוויטר זכו השבוע לתכונה חדשה, שנועדה לקדם את אפליקציית השידור החי פריסקופ: כפתור המאפשר להתחיל את השידור מתוך אפליקציית טוויטר (שיציע להתקין את פריסקופ אם האפליקציה טרם הותקנה) ולהזמין את כל העוקבים שלכם לצפות בו. הפי'צר החל להופיע לפני בחודש אצל קבוצה נבחרת של משתמשים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x