שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
הייטק והון סיכון

פלייטק רוכשת את חברת משחקי הרשת קוויקספין ב-50 מיליון יורו

הרכישה של ספקית התוכן השוודית תציע לפלייטק היצע גדל והולך של משחקים וירטואליים, תוך חיזוק מעמדה של כספקית המובילה בתעשייה הגיימינג

מאיר אורבך 19:5924.05.16

פלייטק, חברת ההימורית האינטרנטית שבשליטת טדי שגיא, רוכשת את חברת משחקי הרשת קוויקספין השבדית ב-50 מיליון יורו. הרכישה הנוכחית תספק לפלייטק היצע גדל והולך של משחקים וירטואליים, תוך חיזוק מעמדה של כספקית המובילה בתעשייה הגיימינג.

 

הרכישה תתבצע בשלבים כאשר בשלב הראשון תשלם החברה 24 מיליון יורו ועוד תשלומים על פי אבני דרך. קוויקספין היא חברת משחקי רשת המפתחת ומספקת משחקי רשת וקטעי וידאו למפעילים בשוק משחקי הרשת החברתיים. פלייטק צפויה לשלם עד פי 6 מהרווח הגולמי של קוויקספין בשנת 2018 - ולא יותר מ-50 מיליון אירו.

 

קוויקספין, הפועלת משטוקהולם, יצרה כבר יותר מ-20 משחקים והיא משרתת יותר מ-40 לקוחות, ביניהם חלק ממפעילי המשחקים המובילים בעולם. לפי מידע שפרסמה החברה בדוחותיה השנתיים לשנת 2015, הכנסותיה והרווח הגולמי המתואם שלה עמדו בשנה זו על סך 6.0 מיליון אירו ו-2.1 מיליון אירו . לפי הדו"ח, בשנים הקרובות צפויה החברה לצמוח באופן משמעותי לאחר שבתקופה האחרונה נוספו לה מספר לקוחות חדשים אשר הגדילו את צבר ההזמנות למשחקים חדשים.

 

טדי שגיא, בעל השליטה בפלייטק טדי שגיא, בעל השליטה בפלייטק צילום: ניק קלארק

 

לפי ההסכם, מייסדי החברה משיכו לכהן בתפקידם לפחות 3 שנים ממועד השלמת העיסקה.

 

מור וייזר, מנכ"ל פלייטק, אמר היום: "אנו שמחים לצרף את קוויקספין לקבוצת פלייטק. קוויקספין היא חברה בצמיחה וספקית מובילה של משחקים איכותיים למפעילים המובילים, והיא מחזקת את מעמדה של פלייטק כספקית הפלטפורמה והתוכן המובילה בתעשייה. אנו מצפים לעבוד בשיתוף פעולה עם צוות קוויקספין להמשך שגשוג המותג קוויקספין במסגרת משפחת פלייטק".
בטל שלח
    לכל התגובות
    x