$
מכשירים ומדריכים
CES 2016

CES 2016

חם מהתנור: המייט 8 של וואווי

הפאבלט של החברה הסינית לא עומד בהבטחות, בעיקר בגלל רזולוציית מסך מאכזבת, אבל העברת קורא טביעות האצבעות לגב המכשיר הופכת אותו נוח במיוחד לתפעול

הראל עילם, לאס וגאס 14:4006.01.16

וואווי ממשיכה לנסות ולהשתלט על קטגוריית הפאבלטים, שהיא מכנה, בהומור אנו מקווים, mategory. הפעם היא מציגה את Mate 8, פאבלט בעל מסך 6 אינץ', בדומה לקודמו המייט 7. החברה גם שמרה על אותה הרזולוציה - Full HD - לצערנו. הגיע הזמן שוואווי תשדרג את המסכים שלה.

 


 

אומנם לסדרת מייט אין עט סטיילוס, כמו למוצרי סדרת גלקסי נוט המתחרה, אבל וואווי מקווה לפצות על כך עם מסכים גדולים יותר, סוללה שמחזיקה מספר ימים וכעת גם אלמנט עיצובי שהחברה "שאבה" מ-LG - העברת קורא טביעות האצבע לגב המכשיר, שם הוא גם מאפשר פעולות קונטקסטואליות כגון קבלת שיחה או צילום סלפי. מבדיקה ראשונית, זה עובד היטב. למרות שמדובר במכשיר גדול יחסית, קורא טביעות האצבע הופך את המייט 8 לשימושי גם לבעלי ידיים קטנות.

 

המפרט הטכני כולל בין השאר מעבד שמונה ליבות, 3 או 4 גיגה-בייט זכרון בהתאם לדגם, סוללה בנפח 4000 מיליאמפר-שעה, מצלמה עם חיישן סוני באיכות 16 מגה-פיקסל, ותגית מחיר שמתחילה ב-600 יורו. מייט 8 כבר הושק בסין אבל עכשיו מגיע למערב. ישראל, אגב, לא נמצאת בגל הראשון ולא ידוע מתי יגיע גם אלינו.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x