$
מכשירים ומדריכים

האייפון 6s יגיע לארץ בשבוע הבא. המחיר: החל מ-4,900 שקל

ראשוני המכשירים צפויים להגיע לישראל כבר בשבוע הבא ולהימכר ביוקר, עבור ציבור המאמצים המוקדמים. הטלפון יגיע לארץ בייבוא סדור במהלך אוקטובר, במחיר זול משמעותית שטרם נחשף

רפאל קאהאן 16:3120.09.15
האייפון 6s ואחיו הגדול, האייפון 6s פלוס צפויים לנחות בישראל בסוף אוקטובר בייבוא רשמי, כך עולה משיחות עם גורמים בענף. המכשירים ישווקו דרך ספקיות הסלולר, חברת C-DATA וכן איידיגיטל. ואולם, מאמצים מוקדמים שמוכנים לשלם יותר כדי שלא להמתין, יוכלו לקנות את הטלפון כבר ביום א' הקרוב.  

לא ברור מה יהיו המחירים בהשקה ולא ידוע עדיין אילו מהדגמים יגיעו בשלב הראשון. בסך הכל התמחור של האייפונים לא השתנה יותר מדי במשך השנים ועמד על כ-3,800 שקל בממוצע למכשיר בסיסי בסמוך להשקה.

 

סמארטפון האייפון 6s סמארטפון האייפון 6s

 

ישנם משווקים שצפויים להביא לארץ כמות מצומצמת של מכשירים כבר ביום א' הקרוב, יומיים לאחר מועד השקתו. כצפוי, המחיר יהיה גבוה משמעותית ממחיר הייבוא הסדיר; חנות אייסטור תמכור את גרסת 16 הגיגה-בייט של ה-6s ב-4,900 שקל, ב-5,400 לגרסת 64 הגיגה-בייט ו-5,900 לגרסת 128 גיגה. מחיר האייפון 6s פלוס יתחיל ב-5,400 שקל ויטפס עד 6,300 שקל לדגם בעל נפח האחסון הגדול ביותר.

 

ישראל תמיד הייתה מהמדינות הראשונות לקבל את המכשירים מאז הושקו בארץ באופן רשמי. מכשירי האייפון זכו להצלחה רבה בקרב הקהל הישראלי למרות מחירם הגבוה יחסית. אין נתונים רשמיים על מספר האייפונים שנמכרו בסה"כ מאז הגעתם, אך יש לציין שעל פי שיחות שניהלנו במשך השנים עם גורמים שונים בתחום עולה שכל חברה המשווקת את המכשירים בישראל התחייבה להפיץ כמות שעומדת על כ-300 אלף מכשירים בשנה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x