$
אפליקציות

חדש מטינדר: סופר לייק

אפליקציית ההיכרויות הפופולרית משיקה תכונה חדשה שתאפשר לכם למשוך את תשומת ליבם של משתמשים אחרים. עדיין לא ברור האם ישולב הסופר לייק בשירותי הפרימיום של טינדר

רפאל קאהאן 15:3210.09.15
אפליקציית ההיכרויות טינדר כבר הפכה לכלי פופולרי ביותר לפגישות אקראיות עם בני או בנות זוג פוטנציאליים. עבור מי שהיה בנוגה או במאדים בשנים האחרונות, נספר שמחוות לימין או לשמאל הן שם המשחק בטינדר: סווייפ לימין פירושו עניין ולשמאל - ויתור על המשתמש המוצג לכם ומעבר לבא שנמצא בקרבתכם. כעת טינדר גם מציעה מחווה שלישית אותה היא מכנה סופר לייק. מדובר במחווה שמגדירה את העניין שלכם במשתמש אחר ברמה גבוהה במיוחד.

מנגנון הסופר לייק יושק החודש באוסטרליה ובכל העולם בהמשך השנה. שלא כמו המחוות הרגילות, מספר מחוות הסופר לייק מוגבלות מראש, כך שהמשתמש יצטרך לשמור אותן למקרים בהם ייתקל באפליקציה בפרטנר פוטנציאלי שקוסם לו במיוחד.

 

 

בטינדר מעוניינים לייצר יותר עניין בקרב המשתמשים ולהגביר את השימושיות. "הרעיון מאחורי המחווה החדשה הוא להעביר עניין מיוחד בפרופיל לו הענקנו אותו", מסביר מנכ"ל החברה, "אנשים תמיד שמחים לדעת כאחרים מוצאים בהם עניין מיוחד ואני מאמין שזה יוביל להתאמות יותר מדוייקות".

 

הרעיון של מחווה מיוחדת נשמע טוב, אבל יש לציין שאם הפרופיל שלכם לא עורר עניין מלכתחילה, לעשות סופר לייק לא יגביר בכם את העניין של הצד השני. מקסימום, זה ילטף להם את האגו ותו לא.

 

טינדר שילבה בשנה האחרונה שירות בתשלום, שמאפשר למשתמשים לחפש אנשים גם במדינות אחרות, לבחון מחדש משתמשים שפסלו בעבר ועוד. ככל הנראה שהסופר לייק ישתלב במערכת הזו, בתצורת תשלום עבור חבילת סופר לייקים. לאפליקציית ההיכרויות יש תדמית של חברה מצליחה ורעננה וממשק הסווייפים שלה חוקה בידי יישומי היכרויות רבים אחרים. לפי דיווחים מיוני האחרון, טינדר מתכננת להנפיק בבורסה אמריקאית בשנה הקרובה. על אף התדמית שלה ושילוב השירותים בתשלום, בשלב זה לא ידוע כמה כסף נכנס לחברה ועד כמה אפקטיבי מודל הרווח שבחרה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x