$
הייטק והון סיכון

סטארט אפ ישראלי ראשון במאיץ היוקרתי של אקסנצ'ר

חברת הפינטק בונדאיט פיתחה טכנולוגיה לניהול תיקי אג"ח. במסגרת התוכנית, הפועלת בהונג-קונג, אנשי בונדאיט יפגשו עם מאות מנהלי בנקים מרחבי אסיה

מאיר אורבך 15:3421.07.15

חברת בונדאיט (BondIT) היא החברה הישראלית הראשונה שנבחרה להשתתף במאיץ האסייתי של ענקית הייעוץ Accenture, שימוקם בהונג-קונג ויתמקד בחברות המפתחות טכנולוגיות פיננסיות. בונדאיט פיתחה טכנולוגיה לבניה ותחזוק של תיקי אג"ח. התוכנית של אקסנצ'ר תפתח בחודש ספטמבר הקרוב ותימשך כ-12 שבועות, עם הליווי והתמיכה של עשרה מוסדות פיננסיים מובילים ובינלאמיים, ביניהם בנק אוף אמריקה, מריל לינץ', מורגן סטנלי. ג'י.פי מורגן, HSBC, גולדמן זאקס, קרדיט סוויס, UBS ואחרים.

 

לפני כשנה, בשיתוף פעולה בין הנספחות המסחרית של משרד הכלכלה בהונג קונג ומכון הייצוא, משלחת של 12 חברות פינטק ישראליות הגיעו לטריטוריה הסינית בונדאיט אז יצרה קשר עם מארגני התוכנית, והצליחה לעבור את סבב המיונים שכלל מאות חברות מסביב לעולם. בנוסף לבונדאיט יכללו בתוכנית עוד 6 חברות נוספות מסביב לעולם: 2 חברות מאוסטרליה, אחת מאנגליה, אחת מהודו ושתי חברות מקומיות מהונג קונג.

 

אלעד גוז, הנספח המסחרי של משרד הכלכלה בהונג קונג אלעד גוז, הנספח המסחרי של משרד הכלכלה בהונג קונג

 

אלעד גוז, הנספח המסחרי של משרד הכלכלה בהונג קונג, מסר: "הונג קונג היא אחד מהמרכזים הפיננסיים החשובים בעולם, ואולי החשוב ביותר באסיה. ההתאמה של חברות פינטק ישראליות לפעילות כאן היא מצוינת. אנחנו פועלים רבות בתחום הזה, וגם השנה נביא לכאן משלחת נוספת של חברות פינטק נוספת. אנחנו מקוים כי בונדאיט תפיק רבות מהתוכנית, ושהיא רק הסנונית הראשונה".

 

במהלך התוכנית, יפגשו אנשי בונדאיט עם מנהלים בכירים בבנקים ומוסדות פיננסים אחרים בעיר, שיסייעו להם לבנות פתרון המתאים לצרכים של הארגונים. כמו כן, המטרה היא גם לאפשר לבונדאיט לאתר יעדים לשותפות אסטרטגית והשקעות אסטרטגיות מתוך כל אותן פגישות.

 

אקסנצ'ר מנהלת תוכניות דומות גם בניו-יורק, לונדון ודבלין, ועד כה גייסו על הסטארט-אפים ברחבי העולם שהשתתפו בתוכניות אלו כ-220 מיליון דולר. "אנחנו רואים בכך המשך הבעת אמון גדולה מהשוק הגלובאלי בפתרון של בונדאיט", אומר איתי רביד, מייסד ומנכ"ל החברה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x