$
חדשות טכנולוגיה

אמזון מפתחת משחק מחשב

החברה שוכרת בימים אלה מפתחי משחקים, מעצבים וגרפיקאים שיצטרפו אל חטיבת הגיימינג שלה - אותה מובילים מפתחים מפורסמים. המשחק צפוי להשתלב בשירותי אמזון, ביניהם פלטפורמת הסטרימינג טוויץ'

הראל עילם 19:1707.06.15
אמזון מאיצה את חטיבת המשחקים ואסטרטגיית התוכן המקורי שלה: החברה החלה לשכור מפתחי משחקים כדי ליצור את משחק המחשב העצמאי הראשון שלה. החברה הגדירה זאת ככותר "שאפתני וחדשני במיוחד". כך עולה ממודעת דרושים שהחברה פרסמה במהלך סוף השבוע האחרון.

אמזון הקימה את חטיבת המשחקים שלה לפני יותר משנה כאשר שכרה כמה ממפתחי המשחקים החשובים והידועים בעולם, ביניהם קים סוויפט, יוצרת להיט הפאזלים והפעולה Portal וקלינט הוקינג, יוצר Far Cry 2.

 

ג'ף בזוס, מנכ"ל אמזון ג'ף בזוס, מנכ"ל אמזון צילום: בלומברג

 

מאז, היא רכשה גם את סטודיו המשחקים Double Helix, זכיון לשימוש במנוע הגרפי המתקדם CryEngine ואת שירות סטרימינג המשחקים טוויץ'. מאז הקמת החטיבה, היא הפיצה ופיתחה כשבעה משחקים המיועדים למכשירי אמזון. חלק מהמשחקים גם מתאימים לאייפון ולאייפד.

  

ממודעת הדרושים עולה שהמפתחים שעובדים בחטיבה כוללים בכירים לשעבר שעבדו על משחקים כמו World of Warcraft, היילו, ביושוק, ספלינטר סל, Half Life 2 ו-The Last of Us. לא ברור כעת כמה אנשים עובדים בחטיבה בסך הכל או כמה אנשים החברה מקווה לגייס - אך בשלב זה היא מחפשת מהנדסים, מתכנתים, גרפיקאים, מעצבי שלבים, מנהלי קהילות, אנשי QA ועוד. סטודיו המשחקים של אמזון יושב בסיאטל, במטה החברה.

 

בדומה למאמצי התוכן המקורי של אמזון בתחומים אחרים, כגון חטיבת הסרטים והטלווזיות שלה, אף אחד מהמשחקים של אמזון עד כה לא רשם הצלחה מסחרית או ביקורות משבחות, אם כי Till Morning Light נחשב לאחד מהמשחקים המרשימים ביותר גרפית שיצאו למובייל.

 

אמזון מעוניינת לשנות את המיצוב של התוכן המקורי עם משחק המחשב העתידי שלה. הכותר אמור לשלב בין השאר את טכנולוגיית הסטרימינג של טוויץ' ושירותי הענן של אמזון כדי  "להציע משחקיות חדשנית לחלוטין". במודעה נכתב: "אנחנו מאמינים שמשחקים רק שרטו את פני השטח לגבי מה שהם יכולים לעשות, והכוח שלהם לאחד ביחד גיימרים".
בטל שלח
    לכל התגובות
    x