$
הייטק והון סיכון

אהוד ברק משקיע ב-FST Biomertics של אהרון זאבי פרקש

את סבב הגיוס מובילה קרן GMF והוא עומד על 15 מיליון דולר; החברה מפתחת טכנולוגיית אבטחה ובקרת גישה שמתבססת על זיהוי פנים מרחוק ותוך כדי תנועה. בעקבות ההשקעה, יצטרף ברק לדירקטוריון FST

ניצן סדן 13:5711.05.15

FST Biometrics של ראש אמ"ן בדימוס, אהרון זאבי פרקש, מגייסת 15 מיליון דולר. את סבב הגיוס הובילו קרן קרן GMF Capital של גארי פגל ואהוד ברק, שיצטרף לדירקטוריון FST. החברה פיתחה טכנולוגיה לזיהוי ביומטרי תוך כדי תנועה, אשר נועדה להגבלת גישה ואבטחת מבנים ומוסדות אך יכולה לשמש גם מערכות מחשוב שונות.

מדובר בטכניקה מתקדמת של ניתוח תמונה או וידאו והצלבתו עם מסד נתונים קיים, שמאפשר לזהות אנשים גם בלי שישהו בסמוך למצלמה - בין היתר, על ידי ניתוח מבנה הגוף, התנועה ופרמטרים נוספים.

 

אהוד ברק אהוד ברק צילום: תומי הרפז

 

כך יכולים משתמשים רשומים לקבל גישה גם בלי לעצור ליד מערכת האבטחה. FST מפעילה את הפיתוח שלה אצל מספר לקוחות במגזר הפרטי והציבורי – שירותים פיננסיים, קמעונאות, מוסדות ממשלתיים ועסקיים שונים.

 

"בהתבסס על הניסיון והידע הנרחב שלי במערכות ביטחון ואבטחה ובשוק פתרונות בקרת כניסה, אני משוכנע כי FST Biometrics פיתחה את הפתרון המוביל לזיהוי מדויק ואפקטיבי של משתמשים, כיום ובעתיד הנראה לעין", אמר ברק בהודעה לעיתונות. " המומחיות של ראש הממשלה לשעבר אהוד ברק ושל גארי פגל יהוו עוגן ומנוף לתמיכה בתוכניות הצמיחה ובהתרחבות שלנו", הוסיף זאבי פרקש.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x