$
אינטרנט

בשולי הרשת

פרויקט האקווריום ההולוגרפי: לשחות עם דגים וירטואלים

עבור חובבי הדגים ששונאים את עבודת התחזוקה של אקווריום ביתי, מציע האמן אולג ממוחין גרסה וירטואלית בהנפשת CGI. האקווריום מגיע קומפלט עם להקת דגים שמגיבה לתנועה של יד

רפאל קאהאן 10:2611.05.15

אם אתם מאלה שאוהבים לשבת שעות ולהירגע מול דגי אקווריום ששוחים מצד אל צד, אבל שונאים להאכיל, לנקות ולהחליף את המים, בוודאי תשמחו לשמוע שלאמן אולג ממוחין יש פתרון בשבילכם. ממוחין יצר אקווריום הולוגרפי שמגיע ביחד עם להקת דגים בעזרת מספר תוכנות הנפשה.

התוצאה מאוד מרשימה: האנימציה מדויקת וממוחין אף הוסיף הנפשה של צוללת המוחזקת בידו, אליה מגיבים הדגים. הכל כאמור וירטואלי לחלוטין. בנוסף ממוחין הציג את היצירה שלו במסגרת Creators Project של Vice ואינטל.

 

 

בסרטון של ממוחין ניתן לראות את ההסבר על שיטות העבודה השונות שכוללות מספר סוגים של טכניקות אנימציה. אין זו הפעם הראשונה בה מנסים אמנים לדמות את השהייה או השחייה במים. פרויקט טנגו של גוגל שמתמקד במערך מציאות מדומה מבוסס על טאבלט וסמארטפון מאפשר חווייה דומה.

 

חברת העיצוב 360World ומפתחת אפליקציות ומשקפי המציאות המדומה Durovis הראו כיצד ניתן לייצר אפליקציה עבור הטנגו שמעבירה את המשתמש למציאות מוגברת של מעמקי הים. המפתחים אף הצליחו לגרום לתנועות הראש והגוף לדמות נקודות מבט שונות של מישהו הטובל בים.

 

 

 

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x