$
מכשירים ומדריכים

גב זכוכית, מסגרת מתכת: כך ייראה הגלקסי S6

תמונות שדלפו לרשת מציגות את שינויי העיצוב המשמעותיים שבחרה לבצע סמסונג במכשיר הדגל הבא שלה. הצורה תהיה כשל האייפון 6, החומרים - כשל האקספריה Z3. המכשיר ייחשף רשמית בתחילת השבוע הבא, באירוע שיסוקר בדיווח חי ב"כלכליסט"

הראל עילם 13:5026.02.15

תמונות חדשות ואותנטיות למראה של מכשיר הדגל העתידי של סמסונג, גלקסי S6, דלפו ביממה האחרונה לרשת ופורסמו בקהילת מפתחי אנדרואיד XDA-developers.

התמונות מאשרות את ההערכות לפיהן סמסונג מתכוונת להשיק לפחות שני דגמים שונים למכשיר הדגל, כולל גרסת אדג' בעלת מסך צד, שממוקם על הדופן הימנית של הטלפון. החברה צפויה לחשוף באופן רשמי את המכשיר ביום ראשון הקרוב, בתערוכת הסלולר העולמית בברצלונה - באירוע שיסוקר בדיווח חי ומתעדכן ב"כלכליסט".

 

דגמי סמסונג החדשים, בתמונות שדלפו דגמי סמסונג החדשים, בתמונות שדלפו

 

התמונות מראות כי סמסונג שומרת על קווי המתאר של סדרת גלקסי, אך עברה סוף סוף להשתמש בחומרים איכותיים יותר, שנראים כגב זכוכית ומסגרת מתכתית, בדומה לאקספריה Z3 של סוני. הצורה עצמה מזכירה שילוב בין מכשירי הדגל האחרונים של אפל ושל HTC. חריץ כרטיס ה-SIM למשל נמצא בצד, ליד כפתור ההפעלה וקשה לראות האם למכשיר יש חריץ לכרטיס מיקרו-SD - חריץ ה-SIM אינו כפול ולא מיועד גם לקבל כרטיסי מיקרו-SD.

 

מימין: גלקסי S6, גלקסי S6 בגרסת Edge בעלת מסך צד מימין: גלקסי S6, גלקסי S6 בגרסת Edge בעלת מסך צד

 

המצלמה, שאמורה להיות בעלת חיישן של 20 מגה-פיקסל ולכלול ייצוב תמונה פיזי, נראית בולטת וגדולה משל ה-S5. קשה לשפוט מהתמונות את גודל המסך עצמו, שאמור להיות גדול מזה של ה-5.1 אינץ' שב-S5. ניתן לראות מיקרופונים בחלק העליון והתחתון במסגרת המכשיר.

  

מגוגל למיקרוסופט

 

גרסת האדג', שמזכירה את פאבלט הנוט אדג', אמנם צוידה במסך מעוקל המשתפל בקצה אחד של המסך אבל העיקול עצמו מתון משל הנוט אדג'. כמו כן, לא נראה כי החלק המעוקל בסמארטפון הוא מסך נפרד כפי שהוא בפאבלט, אלא פשוט המשך טבעי של המסך. מלבד זאת, גרסאות המכשיר נראות זהות לחלוטין.

 

הרשת מלאה בדיווחים, שמועות והערכות בנוגע לטלפון הדגל של סמסונג. לפי חלקם, סמסונג בחרה להתקין עליו פחות יישומים משל עצמה כפי שנהגה לעשות עד כה - ובחרה בישומים שונים מבית מיקרוסופט.

 

הגלקסי S6 עתיד להיות מכשיר חשוב במיוחד עבור סמסונג, לאור כשלונו היחסי של קודמו, ה-S5. שיעור המכירות המאכזב של מכשיר זה גרר ירידה משמעותית בהכנסות וגרם לסמסונג לבנות מחדש את אסטרטגיית המוצרים שלה ולהודיע כי תפתח פחות מכשירים בעתיד. לפי מספר חברות המחקר, סמסונג גם קרובה לאבד את תואר יצרנית הסמארטפונים הגדולה בעולם לטובת אפל.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x