$
אפליקציות

בדיקת כלכליסט

360 Security: לא תאמינו מי שומר לכם על הטלפון

סין אמנם מזוהה בצורה מובהקת עם האקרים, אך אנטי וירוס סלולרי שפותח בה התגלה כטוב ביותר מסוגו לאנדרואיד. בדיקת "כלכליסט" מצאה אותו נוח, מהיר ויוצא דופן בתכונותיו

רפאל קאהאן 17:1523.01.15

כשחושבים על אפליקציות סיניות, עולות אסוציאציות כאתרי מסחר, צ'ט בניטור הממשלה הקומוניסטית או האקינג. ואולם, מפתחי האפליקציות הסיניים החלו להפתיע עם מספר אפליקציות שימושיות במיוחד. אחת מהמעניינות שבהן היא 360 Security שמתיימרת לספק אנטי וירוס עם מספר תכונות נוספות כגון ניהול משאבי זיכרון ומרחב אחסון.

האפליקציה עצמה קלה מאוד לתפעול ולשימוש. לא דורשת מכם שום מאמץ מיוחד מלבד התקנתה והרצת תהליכי הניקוי מדי פעם - כמו במחשב. האפליקציה גם תדע להזכיר לכם לבצע את התהליכים במועדים קבועים או כאשר היא נתקלת במצב בו היא רואה נחיצות לכך.

 

תכונת הסריקה תכונת הסריקה

 

המסך הראשי מתחלק לשלוש, וכולל לשוניות BOOST, CLEAN ו-ANTIVIRUS. לשונית CLEAN אחראית לניקוי קבצים מיותרים כגון קבצים זמניים, BOOST מבצעת סגירת תהליכים שאינם בשימוש ו-ANTIVIRUS מריץ סריקה לזיהוי נוזקות או וירוסים. קל ופשוט.

 

לאפליקציה יש עוד מספר תכונות שימושיות: אפשרות למעקב ונעילה מרחוק של המכשיר במקרה גניבה (בדומה לנעילה מרחוק של גוגל או אפל); מנהל אבטחה שמאפשר להגביל גישה לשיחות, להודעות ולאנשי קשר; מערכת סינון שיחות והודעות; מנהל אפלקיציות ומערכת המנטרת את צריכת המידע ושמאפשרת לכם לקבל התראה כשאתם מתקרבים להגבלה של ספק הסלולר שלכם.

 

תכונת סינון השיחות של האפליקציה תכונת סינון השיחות של האפליקציה

 

האפליקציה גם כוללת אפשרות לגישה מהירה דרך כפתור צף שיופיע לכם על מסך הבית של הסמארטפון באופן דיסקרטי. לחיצה עליו תעלה חלונית עם קיצורי דרך לכל ההגדרות המהירות של מערכת ההפעלה בהתאם למכשיר שלכם וכן אפשרות להריץ ניקוי משאבים על מנת לשחרר זיכרון.

 

בווילון ההתראות תמצאו את אותו טריק, רק בצורה מעט שונה. כאן מוצע לכם גם כפתור להדלקה מהירה של הפנס, אפליקציות שהיו בשימוש לאחרונה, התראות שעון וחיווי על אחוז הזיכרון בו המכשיר משתמש.

 

יכולת שיפור ביצועי הטלפון יכולת שיפור ביצועי הטלפון

 

התכונות שלה פועלות היטב על מגוון רחב של מכשירים והיא מתעדכנת על בסיס קבוע - וניכר כי המפתחים משקיעים הרבה מחשבה על קלות ופשטות השימוש. אינני יודע אם היא משמשת לניטור מעשיי, אך גם אם כן, אינני מתנגד משטר סיני - כך שלא נראה לי שאני יעד מעניין במיוחד עבור השלטון הסינ.

 

אם אתם מחפשים חבילת תוכנות אבטחה טובה, קלה לשימוש ובעיקר (הכי חשוב) חינמית לחלוטין - 360 Security ובהחלט נמנית עם המובילות, לפי דירוג ארגון AV-TEST.  שתי אלטרנטיבות מומלצות הן חבילת האבטחה של ביטדיפנדר שמספקת פתרון אבטחה מעולה וכן זו של Quick Heal שמכילה מספר תכונות שימושיות מעבר לאבטחה בסיסית. בנוסף, אפשר לנסות את אפליקציות קספרסקי, סופוס, טרנד מיקרו היפנית ו-ESET. 

 

זמינות: בחינם לאנדרואיד

בטל שלח
    לכל התגובות
    x