$
מכשירים

פיתוח חדש: צמיד חכם שיעזור לך להיכנס להריון

חברת Bellabeat פיתחה צמיד לנשים בעל עיצוב תכשיטי נאה, שמנטר את פעילות הגוף ומסייע לעקוב אחר מחזורי ביוץ. בנוסף, ביכולתו לזהות מצבי לחץ, דפוסי שריפת שומן ולסייע במעקב אחר הרגלי תזונה

נמרוד צוק 19:4018.01.15
יצרנית המחשוב הלביש Bellabeat חשפה את ה-Leaf, צמיד חכם מעוצב כתכשיט המיועד לנשים, שזכה להצלחה גדולה במכירה המוקדמת עם הזמנות בהיקף של 1.2 מיליון דולר, לפי נתוני החברה. כעת, בעקבות הביקוש הרב, החברה מוסיפה לו תכונה יוצאת דופן בתחום הצמידים החכמים - מעקב אחר מחזורי הביוץ ופרמטרים נוספים שיכולים לסייע לנשים שמנסות להכנס להריון, או להמנע ממנו.
החברה טרם הכריזה רשמית על היכולת החדשה, אותה חשף אתר אנגאדג'ט, ובשל הביקוש הגבוה שהגיע ל-65 אלף יחידות אף סגרה באופן זמני את אפשרות ההזמנה המוקדמת באתר שלה. במהלך השבועות הקרובים היא צפויה לפתוח אותה מחדש ולהתחיל להפיץ את המוצר בחנויות ברחבי ארה"ב.

 

הצמיד החכם Leaf הצמיד החכם Leaf

 

Bellabeat היא הראשונה שמשלבת את יכולות הניטור של מחזורי הביוץ והמחזור כתכונה מרכזית בצמיד חכם, והיא מתחברת לטרנד הולך ומתרחב של מוצרים בתצורות אחרות שמשמשים לאותה מטרה - למשל האפליקציות Glow ו-Ovuline או המוצר של חברת קינדרה, שמשלב אפליקציה עם מדחום אלחוטי שאמור להציע תוצאות מדויקות יותר על ידי מדידת שינוי הטמפרטורה בחלל הפה. בשונה מהאפליקציות, שדורשות הזנה ידנית של מידע כדי לנבא את מחזורי הביוץ, ה-Leaf יוכל לספק את המידע באמצעות פענוח אוטומטי של פרמטרים גופניים כמו דופק והזעה.

 

מלבד היכולת החדשה, ה-Leaf מסוגל לעקוב אחר הפעילות הגופנית של המשתמשת, כמות הקלוריות שהיא שורפת, דפוסי השינה ומידת הלחץ שלה, ולסייע במעקב אחר הרגלי התזונה, כשהנתונים מועברים לאפליקציית מוביל להצגה נוחה של המידע. אחת הסיבות לפופולריות של המוצר היא כפי הנראה העיצוב שלו - עלה מתכת שמורכב על קופסת עץ דקה - שעוזר לו להיראות יותר כתכשיט ופחות כמוצר טכנולוגי. בנוסף לו החברה מציעה ללקוחות שני מוצרים נוספים - Shell, שמיועד למעקב אחר התקדמות ההריון והמשקל החכם Balance.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x