שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
חדשות טכנולוגיה

נמל החלל של לארי פייג': גוגל חוכרת מנאס"א שדה תעופה

שדה מופט יתוחזק ויתופעל בידי החברה ל-60 השנים הקרובות, בעלות של 1.16 מיליארד דולר. ההאנגר המרכזי בו כל כך גדול, שגוגל תוכל לערוך בתוכו ניסויי טיסה בפרויקט בלוני ה-WiFi שלה ומיזמי תעופה אחרים

ניצן סדן 13:3411.11.14
גוגל חוכרת מנאס"א את שדה התעופה מופט ל-60 שנה, תמורת 1.16 מיליארד דולר. מדובר בשדה תעופה שמשמש את סוכנות החלל מזה שנים רבות – ונועד להיות בסיס הפעולה של גוגל בתחום התעופה והחלל. השדה ממוקם בקליפורניה, לא רחוק ממטה החברה במאונטיין וויו.
גוגל תשפץ ותשדרג את מתקני שדה התעופה הוותיק - בו נמצא האנגר 1 המפורסם, אחד המבנים הגדולים ביותר בעולם, ששטחו 3.2 קמ"ר. הוא נבנה ב-1933 כמוסך תיקונים לספינות אוויר. בזמנו, יכל להכיל את הצפלין מייקון, שאורכה כ-240 מ'. האנגר 1 העצום הוא כה גדול, שגוגל תוכל לערוך ניסויי טיסה בתוכו, מה שיאפשר לה לשמור על חשאיות הפרויקטים המיוחדים שלה.

 

האנגר 1 בשדה מופט האנגר 1 בשדה מופט

 

מה לענקית אינטרנט כגוגל ולשדה תעופה? החברה מתעתדת להיכנס לתחום הלוויינות ומעבדות גוגל X החשאיות אף ביצעו מספר ניסויים בתחום. לחברה כמה וכמה מיזמים בתחום התעופה, ביניהם פרויקט בלוני האינטרנט Loon, פיתוח מיקרו לוויינים ועוד.

 

האנגר 1 העצום הוא כה גדול, שגוגל תוכל לערוך ניסויי טיסה בתוכו, מה שיאפשר לה לשמור על חשאיות הפרויקטים המיוחדים שלה. לא מן הנמנע שגוגל אף תעביר חלק ממתקני המחקר של מעבדותיה אל ההאנגר, בין היתר, כאקט משפר תדמית.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x