$
הייטק והון סיכון

Zooz גייסה 12 מיליון דולר

החברה מפתחת פלטפורמת תשלומים מקוונת לארגונים. את סבב הגיוס הובילה קרן בלאמברג והסכום ישמש את זוז להרחבת פעילותה לארצות הברית. בעקבות הגיוס, צפויה החברה לשכור עשרה עובדים השנה

מאיר אורבך 16:3316.07.14
חברת Zooz, שמפתחת פלטפורמת תשלומים מקוונת, גייסה 12 מיליון דולר. את סבב ההשקעה הובילה קרן בלאמברג, בהשתתפות המשקיעים הקיימים של זוז - אקסיד קפיטל, לול ונצ'רס, רודיום וידיעות אחרונות ובהשתתפות משקיעים חדשים - אקסס אינדסטריז וקאמפ וואן ונצ'ורס.

ההון שגויס ישמש את החברה להמשך פיתוח הטכנולוגיה שלה, הרחבת הפעילות העסקית ופתיחת משרדים בארה"ב. עד היום גייסה החברה 4.3 מיליון דולר. החברה מעסיקה כיום 20 ומתכוונת להכפיל את מצבת כח האדם שלה עד סוף השנה.

 

אורן לוי, מנכ"ל זוז אורן לוי, מנכ"ל זוז צילום: אוראל כהן

 

זוז מתמחה באופטימיזציה של מערכות תשלומים קיימות בארגונים גדולים, שמאפשרת הוזלת תעריפים הן בנקודת המכירה והן בפלטפורמות מקוונות. "סבב ההשקעה הנוכחי ממחיש כי קיים צורך אמיתי בשוק לפלטפורמת תשלומים שתאפשר לקמעונאים להתמודד עם האתגרים שמציבים תהליכי הגלובליזציה, ביניהם מסחר רב ערוצי ותיאום בין מספר גופים פיננסיים", אמר אורן לוי, מנכ"ל החברה.

 

זוז מאפשרת לקמעונאים לבנות חוויית שימוש מותאמת אישית באמצעות האחדת פרטי הלקוח. כאשר מבוצעת עסקה, נתוניה יישמרו ויאובטחו במערכת של החברה וניתן יהיה להשתמש בהם כדי להסיק מסקנות על הרגלי הרכישה של המשתמש בעתיד.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x