$
אפליקציות

אפליקציית 2144: שרברב, טלפאת ולוכד נחשים על פי דרישה

אפליקציה ישראלית מאתרת אוטומטית אנשי מקצוע להם אתם זקוקים ומפנה אותם אליכם, כדי שתוכלו לבחור אישית את מי שמתאים עבורכם. היא נראית מהירה ואובייקטיבית יותר מרוב המתחרות בשוק הצפוף של חיפוש אנשי המקצוע

אסף גלעד 10:0928.06.14

הרבה אפליקציות ישראליות פעילות כיום בזירת בעלי המקצוע: החל מזאפ, דרך מי זמין ועד המקצוענים. אפליקציה נוספת בשם 2144 מצטרפת אל החבורה הצפופה ומציעה שירות שנראה מהיר ואובייקטיבי יותר מהשאר.

זקוקים לחשמלאי בדחיפות? נתקעתם באמצע הדרך ומחפשים את ניידת החילוץ הקרובה אליכם? המערכת תאכן את נותן השירות הזמין הקרוב ביותר ותטיל עליו את המשימה ליצור אתכם קשר טלפוני. אתם תשוחחו איתו ותחליטו האם זה מתאים לכם.

 


 

יוסי נבו, מנכ"ל חברת דף הזהב, יוצרת האפליקציה, מסביר כי המודל העסקי של החברה מונע הטייה להמלצות ממומנות, כפי שהדבר קורה באפליקציות אינדקס מתחרות. בעלי עסקים אינם מקודמים לפי הסכום שהם משלמים כדי להופיע באפליקציה, אלא לפי מספר השיחות היזומות שלהם עם לקוחות פוטנציאליים.

 

כל שיחה כזו יכולה לעלות כמה עשרות שקלים, בתלות באזור הגאוגרפי והשעה ביממה. כמו באפליקציות אינדקס אחרות, הלקוחות מדרגים את נותני השירותים ואלגוריתם מיוחד ממליץ למשתמשים קודם כל על נותני השירות המומלצים יותר, בתנאי שהם זמינים ונמצאים בסביבה.

 

האפליקציה זמינה לאייפון ולאנדרואיד, זכתה לכ-5,000 הורדות, משרתת כ-300 קריאות ביום ומציעה 25 אלף נותני שירות. הרשימה, יש להודות, מגוונת וכוללת לא רק חשמלאים ושרברבים אלא גם עורכי דין, לוכדי נחשים, קוסמים ואמני טלפאתיה. חווית החיפוש בה אמנם מעט מקרטעת בגרסת האנדרואיד, אבל היא מצליחה לייצר שיחת טלפון בתוך דקות בהתבסס על נותן שירות זמין וקרוב.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x