$
חדשות טכנולוגיה

שבוע טכנולוגי

כך תממנו סטארט-אפ בלי קרנות, אנג'לים והלוואות

המדריך המלא לגיוס הון באתרי מימון ההמונים, מדוע ויתרו המשקיעים על Cloudshare, כיצד מתמודדות יצרניות המובייל עם גניבות המכשירים, מה יודע לעשות השעון החכם האחרון של סמסונג ואפליקציית YO נפרצת תוך דקות

שירות כלכליסט 13:2327.06.14
לא צריך אנג'לים: כך תגייסו הון ברשת מאנשים כמותכם

 

מהם הסיכונים שאתם לוקחים כשאתם מעלים פרויקט לאתר מימון המונים כקיקסטארטר ודומיו? מה ההבדל בין אתרי המימון השונים ומה היתרון שלהם על קרנות ומשקיעים גדולים? כך תבטיחו שהמיזם שלכם יצליח לזכות במימון מאומת האינטרנט.

 

 

 

יש לכם רעיון מעולה? כך תהפכו אותו למוצר יש לכם רעיון מעולה? כך תהפכו אותו למוצר

 

המשקיעים מוותרים על Cloudshare - ועל 26 מיליון דולר

 

המוצר של החברה: טכנולוגיות בדיקות תוכנה המוצר של החברה: טכנולוגיות בדיקות תוכנה צילום: שאטרסטוק

החברה, שגייסה 26 מיליון דולר ופיתחה כלים לבדיקות יישומים ארגוניים, נמכרה ליזם צבי גוטרמן. בעקבות קשיים אליה נקלעה, העדיפו המשקיעות - ג'מיני, סקויה ואחרות - לוותר על אחזקותיהן בה. המהלך הוביל לפיטורי עובדים.

 

 

סמארטפון זה ישמיד את עצמו: מכת מוות לגנבי הטלפונים

 

גוגל ומיקרוסופט יטמיעו במערכות ההפעלה הניידות שלהן מנגנון שמוחק את התוכן ונועל את המכשיר במקרה גניבה, כדי לסייע לעצור את גניבות הסמארטפונים. כלי דומה ששולב באייפון כבר הוריד בשליש את גניבת מכשירי אפל בניו יורק.

 

 

השעון החכם סמסונג Gear 2: חלומו של חובב הגאדג'טים

 

השעון החכם גיר 2 השעון החכם גיר 2 צילום: ניצן סדן

השעון החדש מסוגל לעשות הרבה ממה שעושה הסמארטפון שלכם וגם שולט על ממירים של הוט ויס כאחד - אך אינו חף ממגבלות. במחירו הנוכחי, כנראה שיכבוש את ליבם של המאמצים המוקדמים - אך לא את של הקהל הרחב.

 

 

בני לנדא מגייס 136 מיליון דולר מאלטנה הגרמנית

 

מזה 10 שנים שלנדא מממן בעצמו את חברת LDP, שמפתחת טכנולוגיות דפוס ננומטרי. עתה הצטרף אליו משקיע חיצוני - ענקית הכימיקלים אלטנה. היקף ההשקעה משקף ל-LDP שווי של מאות מיליוני דולרים.

 

 

YO, פרצתי לך לאפליקציה

 

האפליקציה של אור ארבל, שגייסה מיליון דולר על אף שכל מה שהיא עושה זה לשלוח "YO", נפרצה בידי מנכ"ל אפליקציית Secret בתוך 3 דקות. בנוסף, הצליחו סטודנטים אמריקאיים לפצח את היישום ולהשיג את פרטי המשתמשים.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x