חדשות התקשורת

HOT השיקה חבילת גלישה במהירות 200 מגה-ביט

מנכ"ל HOT, אילן צחי: "עד היום ההצעה הכי גבוהה בשוק הייתה 100 מגה, ועכשיו אנחנו מכפילים אותה ביום אחד". המחיר: החל מ-169 שקל בחודש

עומר כביר 10:4412.05.14

HOT השיקה הבוקר אינטרנט במהירות גלישה של 200 מגה-ביט, פי שניים יותר מהמהירות המקסימלית שהוצעה עד עתה. לדברי החברה, מהירות החיבור תהיה זמינה בכל חלקי הארץ החל ממחר. המחיר: החל מ-169 שקל לחודש. במקביל מבטיחה החברה להשיק עד סוף השנה חיבור לאינטרנט במהירות של חצי ג'יגה.

 

"זו בשורה צרכנים אמיתית", אמר מנכ"ל HOT, אילן צחי, במסיבת עיתונאים בתל אביב. "עד היום ההצעה הכי גבוהה בשוק הייתה 100 מגה, ועכשיו אנחנו מכפילים אותה ביום אחד. זה דרש הרבה עבודה והשקעה תשתיתית כדי שנוכל להציע את המהירות הזו בכל מקום בארץ, ואנחנו גאים בזה. אנחנו נותנים מענה אמיתי לצורך של הלקוחות ומגדילים את הפער מול המתחרים. יש לנו רצון למצב את המדינה שלנו כמדינה מובילה ב-OECD ואנחנו יודעים שקצב הגלישה הוא ממד חשוב".

 

אילן צחי אילן צחי צילום: אלי דסה

 

במקביל למהירות ההורדה תספק HOT גם מהירות העלאה מקסימלית בקצב של 5 מגה. "גם מהירות ההעלאה הכי גבוהה שיש להציע בישראל תהיה אצלנו”, טען צחי.

 

לדברי HOT, בקרב הצרכנים גוברת הדרישה לשירותי רשת הצורכים רוחב פס גדול. לפי נתונים שהציגה החברה, ביולי 2011 צפו בווידיאו ברשת 38% מהגולשים, ואילו באפריל 2014 שיעור הצופים עמד על 76%. במקביל, גם זמן הצפייה הממוצע בווידיאו גדל משמעותית. כן גדלו מספר המכשירים הביתיים שעושים שימוש באינטרנט ושיעור המשתמשים בשירותי ענן (מ-11% ביולי 2011 ל-35% באפריל שעבר). גם הגולשים עצמם אמרו, בסקרים שערכה החברה, שהם מעוניינים להגדיל את המהירות שלהם.

 

"אם ישראל רוצה לתפוס מקום של מובילות בתחום האינטרנט של הדברים, היא צריכה ליצור תשתיות שיענו על הצרכים האלו. אם לא נעלה מהירות ולא נשדרג תשתיות, כל התחום הזה יישאר בגדר סיסמה", אמר עובד HOT במסיבת העיתונאים.

 

עלותה של מהירות הגלישה החדשה תעמוד על 189 שקל לחודש (לא כולל תשלום לספק האינטרנט), כאשר לרגל ההשקה ניתן יהיה להתחבר במחיר מבצע של 169 שקל בחודש עד סוף מאי. בנוסף, צחי הבטיח להשיק עד סוף 2014 מהירות גלישה של חצי ג'יגה. “זה צעד רציני כדי להראות שאנחנו מחויבים ומשקיעים", אמר. "אנחנו שמים לעצמנו יעד להמשיך ולהעלות את הקצב, ולתת את התמורה הטובה ביותר ללקוח".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x