שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
אינטרנט

פרסומות הווידאו יגיעו לפייסבוק השבוע; החשיפה תהיה בלתי נמנעת

האיכות תהיה HD, המחיר למפרסם יהיה מיליון דולר ליום ולא תוכלו לסגור או לנטרל אותן. לפי מקורות וחומר שדלף לרשת, פרסומות הווידאו הראשונות יעלו בימים הקרובים לפיד שלכם. הפרסומת הראשונה: טריילר לסרט הקולנוע Divergent

הראל עילם 11:4617.12.13

פייסבוק צפויה להשיק את פלטפורמת פרסומות הווידאו שלה כבר השבוע. כך דיווח הבוקר (ג') הוול סטריט ג'ורנל על בסיס מקורות בתעשייה. פרסומות הווידאו ישולבו בתוך הפיד ויופעלו אוטומטית.

הדיווחים הראשוניים על כך שפייסבוק עובדת על פרסומות וידאו אוטומטיות צצו עוד בשנה שעברה, ועלו שוב באפריל האחרון. החברה סירבה להגיב בנושא. לפי הדיווחים העדכניים, מארק צוקרברג בעצמו הוא זה שדחה את השקת הפלטפורמה החדשה, על מנת להבטיח שהיא לא תפגע בחווית המשתמש.

 

מבחני הבטא כבר החלו 

 

כל הסימנים מראים כי ההשקה אכן קרובה. מספר משתמשים אף דיווחו לפני כשבוע כי ראו פרסומות דומות במסגרת מבחן בטא מוגבל ולפני מספר ימים דלפה לרשת מצגת מבית פייסבוק שעוסקת באסטרטגיה שנועדה למשוך מפרסמים מהטלוויזיה אליה.

 

בנוסף לפרסומות הטקסטואליות, תקבלו גם מודעות וידאו בנוסף לפרסומות הטקסטואליות, תקבלו גם מודעות וידאו

 

מאז שהופיעו הדיווחים הראשונים, הם לכל הדרך טענו כי הפלטפורמה תציג קליפים קצרים של 15 שניות - לא במקרה, האורך של הפרסומות הקצרות ביותר היכולות להופיע בטלוויזיה, במטרה למשוך מפרסמים מהטלוויזיה לפייסבוק, בדומה לאסטרטגיה ארוכת הטווח של טוויטר. שוק הפרסום בטלוויזיה בארצות הברית מוערך ב-70 מיליארד דולר מדי שנה.

 

הפרסומת הראשונות: טריילר לסרט 

 

הפרסומות הראשונות יהיו עבור הסרט "Divergent" של חברת ליונגייט, שמבוסס על סדרת ספרי הנוער בעלת אותו השם. לא ברור עדיין האם הפרסומות יפעילו אוטומטית גם את האודיו ולא רק את הווידאו, מה שיכול לגרום לזעם רב מצד הגולשים. כמו כן, לא ברור כיצד הפרסומות ישולבו בתוך אפליקציית המובייל.

 

בדומה למגבלות שקיימות בפלטפורמת הפרסומות בסיפורים ממומנים, פייסבוק מתכוונת להגביל את הפלטפורמה החדשה כך שמשתמשים לא יראו יותר משלוש פרסומות וידאו בפיד שלהם מדי יום. הפרסומות צפויות להיות באיכות HD, ולפי ההערכות יעלו למעלה ממיליון דולר ליום פרסום כאשר העלות תשתנה בהתאם לכמות האנשים שיחשפו אליהן.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x