$
הייטק והון סיכון

RealMatch גייסה שבעה מיליון דולר מאדיסון וכרמל

החברה מפתחת כלים לאיתור וגיוס עובדים ברשת וגייסה עד כה 11 מיליון דולר. רונן ניר, שותף בקרן כרמל: "שוק הגיוס באינטרנט מגלגל כ-6-7 מיליארד דולר בשנה בארה"ב בלבד"

מאיר אורבך 14:4123.07.13

הקרן האמריקאית אדיסון ונצ'רס הובילה סבב השקעה של שבעה מיליון דולר בחברת רילמטץ' (RealMatch), שפיתחה טכנולוגיה לגיוס עובדים דרך האינטרנט.

בהשקעה השתתפה גם קרן כרמל ונצ'רס מקבוצת ויולה שהשקיעה בחברה ב-2010. באותו הסבב השתתפה גם הקרן הגרמנית Baytech Ventures, אשר לא לקחה חלק בסבב זה.

 

 

עד כה גייסה רילמטץ' 11 מיליון דולר, לא כולל ההשקעה הנוכחית. החברה מעסיקה 60 עובדים, מחציתם בישראל. רילמטץ' נוסדה ב-2007 ע"י גל אלמוג שהוא גם מנכ"ל החברה. ההשקעה החדשה תאפשר לחברה הישראלית, המפעילה גם משרדים בניו יורק, להרחיב את מערכי השיווק שלה. הטכנולוגיה של החברה מאפשרת פרסום מודעות דרושים באתרים שונים תוך התאמתם לצרכי המפרסמים. על פי החברה, היא מציעה כיום מיליוני משרות במסגרת האתרים שלה.

 

רונן ניר, שותף כללי בכרמל ונצ'רס וחבר מועצת המנהלים של רילמטץ': "שוק הגיוס באינטרנט, שוק עצום המגלגל כ-6-7 מיליארד דולר בשנה בארה"ב בלבד. רילמטץ' מכפילה את מכירותיה כל שנה ומתוכננת לגייס כ-40 עובדים נוספים במהלך השנה הקרובה, מחציתם בישראל".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x