שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
אפליקציות

הזוכים בתחרות האפליקציות של ת"א: יישומי איתור מקלטים וצילום וינטג'

Once App On A Time ו"המלחמה הבאה" זכו בתחרות, שנערכה על ידי עיריית ת"א ובהובלת השר לשעבר מיכאל איתן. השתתפו בה מפתחים רבים, שביססו יישומי מובייל על מאגרי מידע ציבוריים

עומר כביר 10:2725.04.13
האפליקציות Once App On A Time ו"המלחמה הבאה" הן שתי הזוכות הגדולות בתחרות פיתוח האפליקציות של עיריית תל אביב. התחרות, Tel Aviv app2u, נערכת זו השנה הראשונה ומטרתה היא לעודד מפתחים ליצור יישומים על סמך מאגרי מידע ממשלתיים ועירוניים שפתוחים לציבור. את הפרסים, מתנת עיריית ת"א, העניקו יוזם התחרות, השר לשעבר מיכאל איתן ורון חולדאי, ראש העירייה.

 

Once App on a Time זכתה בפרס ראש העיר, בסך 20 אלף שקל. האפליקציה, שפותחה על ידי צוות חוקרים מהאקדמיה במיוחד בעבור התחרות, מאפשרת ליצור פוטו-מונטאז'ים של נופי תל אביב, שמשלבים בין תמונות חדשות שצילם המשתמש לבין תמונות מארכיון העירייה.

 

אפליקציית Once App On A Time אפליקציית Once App On A Time

 

המלחמה הבאה זכתה בפרס השר, גם הוא בסך 20 אלף דולר, והיא כוללת מידע מקיף וכלים שאמורים לסייע למשתמשים במצבי חירום כמו הוראות הגעה למקלט קרוב, רדיו, פנס, הנחיות עזרה ראשונה וטיפים להתגוננות בשעת חירום.

 

בפרס השקיפות הממשלתית על סך 15 אלף שקל זכתה האפליקצייה מחשבון מכס, שבאמצעות מאגרי מידע ממשלתיים ושערי מט"ח עדכניים מאפשרת לישראלים לחשב את עלותו המלאה של הזמנת מוצר מחו"ל, כולל תשלום מס קנייה ומע"מ.

 

שתי אפליקציות יתחלקו בפרס יישום התחבורה הטוב ביותר בסך 15 אלף שקל: moovit המוכרת, שמפתחיה מגדירים אותו כ"ווייז לתחבורה ציבורית" ו-Buzz journey, שמספקת מידע בזמן אמת עם על מגוון אמצעי תחבורה ציבורית.

 

בכירי חברת טאנזמייט, מפתחי Moovit בכירי חברת טאנזמייט, מפתחי Moovit צילום: אוראל כהן

 

ענבל גפן, מפתחת אפליקציית "מיחזרתי", שמאפשרת למשתמש לאתר את פח המחזור הקרוב אליו ומעודדת אותו למחזר באמצעות תגמולים וירטואליים, זכתה בפרס היישום הירוק הטוב ביותר על סך 15 אלף שקל.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x