$
אינטרנט

מיקרוסופט תפתח תכני טלוויזיה אינטראקטיביים לאקסבוקס

ענקית התוכנה צפויה ללכת בדרכן של נטפליקס והולו ולהעלות לאוויר תוכניות טלוויזיה מקוריות, אשר ישתמשו בממשק הייחודי של מערכת הקינקט. לדברי נשיאת חטיבת הבידור והמדיה בחברה, התוכניות הראשונות יושקו עוד השנה

עומר כביר 16:1812.02.13
מיקרוסופט מפתחת תכני טלוויזיה אינטראקטיביים לקינטקט ולאקסבוקס, שיושקו עוד השנה - כך אמרה ננסי תלם, נשיאת חטיבת הבידור והמדיה בענקית התוכנה, בוועידה של AllThingsD, בלוג הטכנולוגיה של הוול סטריט ג'ורנל.

תלם עומדת בראש האולפנים של מיקרוסופט בלוס אנג'לס, בהם מועסקים כיום 125 איש. “יש לנו לו"ז הפקת תוכן עמוס מאוד", אמרה, מבלי לפרט את תכנים שמפתחת ענקית התוכנה.

 

בנוגע לשילוב יכולות אינטראקטיביות בתכנים אמרה תלם: “זה חייב להיעשות בצורה אורגנית ולהוות המשך טבעי למה שאנחנו עושים". היא הוסיפה כי אורכם של התכנים שיופקו ינוע בין 10 דקות לשעה וחצי, והם יכולים לכלול תוכניות בשידור חי, או תוכניות לילדים שיאפשרו להם לתקשר עם הדמויות שעל המסך.

 

לדבר בתנועות עם תוכניות טלוויזיה

 

בשנתיים האחרונות, יותר ויותר חברות שפועלות בעולם הסטרימינג כהולו ונטפליקס, פנו להפקת תכנים מקוריים בעצמן. הדוגמה הבולטת ביותר היא הסדרה היוקרתית של נטפליקס House of Cards, בכיכובו של קווין ספייסי ובהפקתו של דייוויד פינצ'ר (במאי "הרשת החברתית"), שיצרה עניין רב וזכתה לביקורות חיוביות.

 

בשנים האחרונות השקיעה מיקרוסופט משאבים ניכרים בהפיכת קונסולת אקסבוקס למערכת בידור ביתית מלאה, הכוללת יכולות הזרמת תכנים ממגוון ספקי תוכן. לפיכך, טבעי שהחברה תהיה מעוניינת ליצור גם תכנים בלעדיים לאקסבוקס - ולנצל לצורך כך את היכולות הייחודיות של הקינקט.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x