$
חדשות טכנולוגיה

פופ סטאר עם סטארט-אפ: ג'סטין טימברלייק משקיע בחברה נוספת

לאחר שהזמר הפך לאחד ממנהלי מייספייס והשקיע במיזם בתחום שיתוף התמונות, עכשיו הוא לוקח חלק גם בגיוס של Dekko העוסקת במציאות מרובדת

דור צח 17:5915.07.11
הזמר והשחקן ג'סטין טימברלייק משקיע בחברת סטארט-אפ חדשה בשם דקו (Dekko) - כך מדווח ה"ביזנס אינסיידר" מפי מקור המעורב במימון החברה.

 

דקו, שנוסדה במאי בסן פרנסיסקו, עוסקת במציאות מרובדת (Augmented Reality), תחום המתמקד בשילוב בין מציאות אמיתית למדומה. היא צפויה
להשיק מוצר בתחום זה בחודשים הקרובים, ופרט לטימברלייק משקיעה בה גם קרן ההון סיכון Venture51, שמתמקדת בסטארט-אפים העושים את צעדיהם הראשונים.

 

זוהי אינה גיחתו הראשונה לתחום הטכנולוגיה של טימברלייק, שהתפרסם בעולם הפופ כחבר להקת אן סינק לפני שיצא לקריירה עצמאית: הוא מכהן כיום כאחד מבעלי השליטה במייספייס, והבטיח לקחת חלק פעיל בניהולה. לאחר שהרשת החברתית לא הצליחה להתמודד עם הנהירה לפייסבוק, מכרה אותה ניוז קורפ בסוף יוני לחברת הפרסום ספסיפיק מדיה, תמורת 35 מיליון דולר בלבד.

 

מוקדם יותר, בחודש נובמבר 2010, השקיע טימברלייק גם בסטארט-אפ סטיפל (Stipple), העוסק בתיוג תמונות ברשת ובשיתופן. עם זאת, הקשר הידוע ביותר בין טימברלייק לתחום ההייטק הוא דווקא קולנועי: בסרט המצליח "הרשת החברתית" שעסק בפייסבוק, שיחק טימברלייק את דמותו של שון פארקר, שהיה נשיא האתר בימיו הראשונים.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x