• תפריט
Play
Play

Play: הדירות הכי גרועות בת"א

וגם: איך חברות הטכנולוגיה הגדולות בנויות, מכונה מופלאה שלא עושה שום דבר, האיש שמחקה את קולות היריות במטריקס וצלילי סופ"ש מטרידים במיוחד

שי רינגל 20:2230.06.11

 

במקום הכי נמוך בתל אביב

 

יש הרבה דירות גרועות בעיר הגדולה, ויש המון מודעות שמפרסמות אותן. עכשיו יש גם בלוג שאוסף את כל הדירות המסויטות האלה, שסביר להניח שיימצא להן דייר בסופו של דבר. אם תמיד רציתם להתקלח בישיבה או במרפסת, ולשטוף כלים בכיור במקלחת זה הקטע שלכם - הגעתם למקום הנכון. כנראה הבלוג הכי מדויק של התקופה, לפחות למי שגר במרכז.

 

מכונה מופלאה

 

אנחנו אוהבים מכונות רוב גולדברג, שמנסות לבצע פעולה פשוטה בדרך המסובכת ביותר שניתן. אבל "מלווין" היא מכונה בליגה אחרת לגמרי: מצחיקה, שנונה, ובעיקר - אין מה שום מטרה חוץ מלעשות דברים מגניבים. פרויקט של חבורת היי היי היי, אל תעזו לפספס.

 

 

בונוס: זאת לא המכונה הראשונה שלא עושה כלום.

 

מבוכי הבירוקרטיה של גוגל ומיקרוסופט

 

כשמנסים להסביר את ההבדלים בין פייסבוק, גוגל ומיקרוסופט תמיד מביעים למבנה הארגוני, שהופך את קבלת ההחלטות למהירה או מסובכת יותר. על מנת להבין איך כל חברה בנויה, ואולי להבין גם מה זה אומר על החברה עצמה, ניתן לעקוב אחר השרטוטים הפשוטים האלה. עכשיו הכל מובן?

 

לירות מהפה

 

מסתבר שזה כל מה שהיה חסר לאחת מסצינות היריות הכי גדולות בהיסטוריה, הישר מהמטריקס: בחור שעושה אקפלה לפי כל הקולות בסצינה. פאו!

 

 

כדאי גם להציץ בעמוד היוטיוב של איש האקפלה מאט.

 

צלילי סופ"ש

 

זוהי לא יצירת נויז אוונגרדית ופורצת דרך, אלא בסך הכל צלילי ההתחברות לרשת כשעוד היו מודמי Dial Up, לאחר שהאטו אותם ב-700 אחוז. קולותיהם של רוחות הרפאים מהאינטרנט של פעם מתבררים כעוכרי שלווה במיוחד.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x