שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
אינטרנט

דו"ח המבקר על שירותי הכיבוי: אמברגו? ברשת לא שמעו על זה

כלי התקשורת הונחו לפרסם את הדו"ח רק היום אחה"צ, אלא שהמסמך הועלה מוקדם יותר לאתר משרד המבקר - ופורסם בפייסבוק, בטוויטר ובפורומים

כתב כלכליסט 13:2808.12.10

דו"ח מבקר המדינה על הליקויים במערך כיבוי האש בישראל מושך עניין רב, על רקע אסון השריפה בכרמל. הדו"ח נמסר למערכות התקשורת השונות, עם אמברגו לפרסום עד היום (ד') בשעה 15:00 אחר הצהריים. אלא שב-2010, שוב מסתבר, קצת יותר קשה לקיים אמברגו מאשר בעבר.

 

כלי התקשורת עצמם

אמנם לא העלו את הדו"ח לפני השעה היעודה, אבל גולשים זריזים הבחינו בעמוד פנימי בתוך אתר מבקר המדינה שבו מופיע המסמך המלא שחיבר צוות משרדו של מיכה לינדנשטראוס. המסמך הופץ במהירות באמצעות טוויטר ופייסבוק, ולא קשה להגיע אליו באמצעות הקשת מילות חיפוש רלוונטיות.

 

גם בפורומים השונים התפרסמו חלקים מהמסמך: בפורום הסקופים והחדשות של רוטר.נט וב"חדשות 24" של תפוז הופיעו משעות הבוקר הדלפות המתייחסות לממצאים שמצא המבקר.

 

בדברים שאמר אתמול לינדנשטראוס עצמו בוועדת הכספים של הכנסת המבקר, הוא הצהיר כי "אנחנו עומדים להוציא דו"ח יסודי מאוד, שיהיו בו נתונים חשובים מאוד לגבי כל מה שנעשה מאז מלחמת לבנון השנייה בנושא ההיערכות של העורף, לרבות מערך הכיבוי וההצלה". הדו"ח אינו מתייחס לאירועים סביב אסון השריפה בכרמל.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x