סגור
באנר דסקטופ כלכליסט טק

בלעדי
מייסד אינסייט: "נשקיע בכל חברה שלנו שתזדקק לכסף בזמן המשבר"

את הדברים אמר ג'ף הורינג, מייסד אינסייט, בשיחת זום עם היזמים והמנכ"לים בהם השקיעה הקרן, שלכלכליסט הגיעו חלקים ממנה. בשיחה הדגיש הורינג כי הוא מאמין שזו תקופה שיש בה אמנם קשיים רבים ואי בהירות, אך גם הזדמנות לצמיחה וגדילה

"נשקיע בכל חברה טובה שלנו שתזדקק לכסף בזמן המשבר" - כך אמר ג'ף הורינג, מייסד קרן אינסייט, בשיחת זום עם היזמים והמנכ"לים בהם השקיעה הקרן, שלכלכליסט הגיעו חלקים ממנה. בשיחה השתתף גם ליעד אגמון, השותף הישראלי החדש בקרן.
2 צפייה בגלריה
ליעד אגמון שותף Insight Partners אינסייט פרטנרס
ליעד אגמון שותף Insight Partners אינסייט פרטנרס
ליעד אגמון, שותף באינסייט פרטנרס
(צילום: יריב כץ)
בשיחה השתתפו 55 יזמים ומנכ"לים מתוך 80 החברות בהן השקיעה אינסייט בישראל, והיא התמקדה במשבר בשווקים ובתחזית הקרן לעתיד. בשיחה הדגיש הורינג כי הוא מאמין שזו תקופה שיש בה אמנם קשיים רבים ואי בהירות, אך גם הזדמנות לצמיחה וגדילה.
עוד הוסיף הורינג: "יהיו זמנים קשים, אבל החברות הישראליות בנויות לזה בצורה הטובה ביותר בזכות התרבות שלהן, הצוותים החזקים שבונים כאן והניסיון הצבאי שצברו רבים בחברות הישראליות ולימדו אותם להתמודד עם מצבים קשים". הורינג לא התעלם מהמצב והדגיש שכיום יש צורך בהמשך מבט על צמיחה, אבל כזו שחושבת קדימה ומתחשבת במצב.
2 צפייה בגלריה
ג'ף הורינג מייסד אינסייט פרטנרס INSIGHT
ג'ף הורינג מייסד אינסייט פרטנרס INSIGHT
ג'ף הורינג, מייסד אינסייט
(צילום: אוראל כהן)
חלק מהיזמים הסבירו להורינג שאחת הסיבות שבחרו באינסייט היא המשאבים העצומים שיש לקרן, הן פיננסית והן ביצועית, שמאפשרים לה לסייע לחברות בעת צרה מבלי לבחור באיזה חברה להשקיע שוב. נזכיר כי אינסייט גייסה לאחרונה קרן של 20 מיליארד דולר שמאפשרת לה השקעה חופשית.