סגור
גיימריסט הפניה חדשה גג עמוד דסקטופ

שובר שיאים: עמוד בודד מקומיקס של ספיידרמן נמכר ביותר מ-3 מיליון דולר

ספיידרמן שובר שיאי קופות קולנוע ממש בימים אלה, אבל השבוע הוא שבר שיא בתחום נוסף, כשעמוד בודד מחוברת קומיקס שלו נמכר בסכום שיא

כבר מימיו הראשונים על דפי הקומיקס של מארוול בשנת 1962, ספיידרמן היה אחד מגיבורי העל האהובים והמצליחים ביותר. גם בקולנוע, סדרת הסרטים הראשונה שלו הייתה סוג של יריית פתיחה לדור הנוכחי של סרטי גיבורי העל ששוברים את הקופות שוב ושוב, ובמדיות נוספות, כמו משחקי וידאו וסדרות מצוירות, הוא נחשב לגיבור המוביל בפופולריות במכירות.


בשבועות האחרונים, סרט הקולנוע החדש של מארוול, ספיידרמן: אין דרך הביתה, שובר גם הוא שיאים, עם הכנסות שלא נראו כמותן בתקופת הקורונה, והוא כבר התברג לרשימת עשרת הסרטים הכי רווחיים אי פעם - למרות שבתי קולנוע רבים ברחבי העולם סגורים או מגבילים את כמות הצופים.
במכירה פומבית שנערכה בשישי האחרון בטקסס, נמכר עמוד בודד מתוך הקומיקס של ספיידרמן במחיר הלא ייאמן של 3.36 מיליון דולר. העמוד לקוח מגיליון מספר 8 של החוברת "המלחמות הסודיות" ובו נחשפת בפעם הראשונה החליפה השחורה של ספיידרמן - זו שנוצרה כשהוא המתזג עם החוצן הסימביוט וונום, שמכבב גם הוא בסדרת סרטים מצליחה היום.
1 צפייה בגלריה
ספיידרמן קומיקס מארוול
ספיידרמן קומיקס מארוול
עמוד הקומיקס של ספיידרמן שנמכר במחיר שיא
(marvel comics)


מדובר במחיר שיא עבור עמוד בודד של הקומיקס והוא כמעט זהה למחיר השיא של חוברת ספיידרמן שלמה שנמכרה בשנה שעברה בסכום של 3.4 מליון דולר. השיא הקודם לעמוד בודד עמד על סכום של כ-650 אלף דולר, לעמוד מתוך חוברת של הענק הירוק, שהציג לראשונה את הדמות הפופולרית של וולברין.
העמוד הנוכחי, אם כך, לא רק שבר את השיא אלא הכפיל אותו יותר מפי 5. ככל הנראה הפופולריות הנוכחית של ספיידרמן עזרה מאוד להעלות המחיר הזה, וסללה את הדרך לשיאי מכירות נוספים בעתיד.