סגור
גיימריסט הפניה חדשה גג עמוד דסקטופ

גיימריסט
אילון מאסק רוצה לתת לנהגי טסלה לשחק במחשב הרכב שלהם

המנכ"ל והבעלים של יצרנית הרכב החשמלי כתב בטוויטר כי החברה בוחנת כיצד לשלב משחקים מחנות המשחקים המקוונת סטים. במכוניות החברה ניתן כיום לשחק במבחר משחקים מצומצם, אך מאסק צופה כי משחקי מחשב יהיו הבידור העיקרי בבוא עתיד הרכב האוטונומי

המיליארדר אילון מאסק חשף בטוויטר כי חברת טסלה בוחנת את האפשרות להריץ משחקים מחנות המשחקים המקוונת סטים (Steam) במחשבי המכוניות שלה. "אנחנו בודקים את האפשרות להריץ משחקי סטים על טסלה לעומת הטמעת משחקים ספציפיים. האפשרות הראשונה היא העדיפה בטווח הארוך", כתב הבעלים והמנכ"ל של טסלה. עם זאת, מאסק לא פירט מתי אפשרות זו תהפוך זמינה לכלל רכבי החברה.
מזה זמן מה, מנסה טסלה להתרחב לתחום הגיימינג. לחברה יש צוות מהנדסי תוכנה בסיאטל, ששוקד על הטמעת משחקים במחשבי הרכב. לאחרונה פתחה החברה משרד נוסף באוסטין, טקסס. ב-2020, החברה חשפה פלטפורמת משחקים בשם "טסלה ארקייד" ובה ניתן כיום לשחק במספר משחקים מצומצם, מרביתם משחקי מובייל קלילים. כיום הפלטפורמה מיועדת לתת מעט ערך מוסף לבעלי המכוניות החשמליות, אבל מאסק מאמין כי בעתיד, משחקי מחשב יהיו חלק משמעותי בחווית הנסיעה כאשר מכוניות ינהגו בעצמן. על כן, הוא מעוניין להעניק לבעלי המכוניות גישה לספריית המשחקים של סטים.
למרבה הפלא, עד לאחרונה ניתן היה לשחק במחשבי הרכב גם כאשר המכוניות של טסלה היו בתזוזה. כתוצאה מכך, המינהל הפדרלי לבטיחות בכבישים מהירים בארצות הברית (NHTSA) פתח בחקירה בדצמבר נגד טסלה כדי לבחון את בעיות הבטיחות האפשריות. יממה לאחר מכן, הסכימה טסלה לבטל את האפשרות לשחק תוך כדי נסיעת הרכב.