סגור
באנר דסקטופ כלכליסט טק

כלכליסט-טק
פרונטג הישראלית גייסה 25 מיליון דולר בהובלת Insight Partners

החברה בנתה מערכת לניהול משתמשים באפליקציות, החוסכת מצוותי הפיתוח את הצורך להקים אותן מאפס. ההון החדש ינותב לתמיכה בצמיחתה המהירה ובהתרחבותה, ולגיוס עובדים בארץ ובארה"ב

הסטארט-אפ הישראלי פרונטג (Frontegg), המפתח פלטפורמת ניהול משתמשים לאפליקציות, הכריז היום על גיוס של 25 מיליון דולר בסבב A, בהובלת קרן הון הסיכון האמריקנית Insight Partners, בשיתוף Pitango First ו-Global Founders Capital, שהשקיעו בחברה גם בסבב הסיד. סך כל ההשקעות בחברה עד היום מסתכם ב-30 מיליון דולר, כשהשקעה זו נועדה לתמוך בצמיחה המואצת של החברה ובהתרחבות הגלובלית שלה, לרבות גיוס עובדים בישראל ובארה"ב.
לעמוד כלכליסט-טק לחצו כאן
פרונטג הוקמה ב- 2019, ע"י שגיא רודין, המשמש כמנכ"ל החברה, ואביעד מזרחי, ה- CTO, ומעסיקה כיום כ-30 עובדים בתל אביב. פלטפורמת ניהול המשתמשים שפיתחה החברה מסייעת לצוותי פיתוח של אפליקציות מודרניות: במקום שצוותי פיתוח ישקיעו חודשים מזמנם לפתח מערכת ניהול משתמשים מאפס, פרונטג מספקת מערכת מוכנה שניתן פשוט להתקין אל תוך כל אפליקציה בכמה שורות קוד בודדות. הפתרון מכסה צרכים בסיסיים כמו הרשמה של משתמשים לאפליקציה והזמנת משתמשים חדשים, לצד צרכים מתקדמים ומורכבים יותר כמו הגדרת הרשאות לכל משתמש.
1 צפייה בגלריה
Frontegg
Frontegg
מימין: שגיא רודין ואביעד מזרחי, מייסדי פרונטג. מזרזים הליכים של צוותי פיתוח
(צילום: פרונטג)
"בעבר חוויתי בעצמי כיצד התשומות שיש להשקיע בבניית כלים ויכולות לניהול משתמשים עלולות להסיט את הפוקוס של החברה ומשאביה מפיתוח יכולות הליבה של המוצר, לעכב זמן ההגעה לשוק, ולפגוע ישירות בחדשנות", אומר שגיא רודין, מנכ"ל ומייסד שותף של פרונטג.