סגור
באנר דסקטופ כלכליסט טק

חברת Atera הישראלית גייסה 77 מיליון דולר - לפי שווי של חצי מיליארד

לפי הערכה, לפחות 20 מיליון דולר מהגיוס הופנו לסקנדרי; החברה, שמפתחת פלטפורמה לניהול, חיזוי ומניעת תקלות במערך המחשוב בארגונים, מעסיקה 110 עובדים, 90 מתוכם בישראל. את הגיוס הובילה קרן ההשקעות האמריקאית General Atlantic, ונכללו בו גם המשקיעים הקיימים - הקרן האמריקאית K1

חברת Atera הישראלית, המפתחת פלטפורמה לניהול, חיזוי ומניעת תקלות במערך המחשוב בארגונים, גייסה 77 מיליון דולר במסגרת סבב גיוס B. הגיוס הנוכחי כולל גם רכישה של מניות מייסדים ועובדים (סקנדרי). כך, לפי הערכה, לפחות 20 מיליון דולר מהגיוס הנוכחי הופנו לסקנדרי.
את הגיוס הובילה קרן ההשקעות האמריקאית General Atlantic, ונכללו בו גם המשקיעים הקיימים - הקרן האמריקאית K1. סך הכסף שהושקע בחברה עומד על כ-100 מיליון דולר. לאחר השלמת סבב הגיוס הנוכחי, שווי החברה מוערך בחצי מיליארד דולר, לעומת שווי של 110 מיליון דולר בגיוס הקודם.
Atera מפתחת פלטפורמה לניהול ומניעת תקלות במערכות מחשוב בעסקים, ובכך נותנת מענה לספקי שירות וכן לצוותי מחשוב פנים ארגוניים. פלטפורמת הניהול שפיתחה מנתחת יותר מ-40 אלף נתונים בשנייה, ומאפשרת לאנשי המחשוב למנוע באופן יזום תקלות בארגון.
"בשנה האחרונה חווינו דרישה גוברת בעקבות השינוי המשמעותי של שיטות ואופן הפעולה של חברות ועסקים ברחבי העולם. מעבר של חברות למודל עבודה היברידי חייב לכלול פתרונות ניהול IT מתקדמים", אמר גיל פקלמן, מנכ"ל החברה ומייסד שותף.
1 צפייה בגלריה
מימין אושרי מויאל ו גיל פקלמן מייסדי atera
מימין אושרי מויאל ו גיל פקלמן מייסדי atera
מייסדי Atera, אושרי מויאל וגיל פקלמן
(צילום: Gili Levinson)
גארי ריינר, שותף תפעולי ב-General Atlantic, הוסיף כי "Atera היא חברה בצמיחה משמעותית, שמערך הכלים הטכנולוגיים שלה מתבסס על ארכיטקטורה מודרנית ואג'ילית, המאפשרת לחברות גדולות וקטנות לגשת לעולם העבודה החדש באופן אינטואיטיבי ויעיל".
Atera הוקמה בשנת 2010 על ידי המנכ"ל גיל פקלמן וסמנכ"ל הטכנולוגיה אושרי מויאל. לחברה מעל ל-7,000 לקוחות משלמים ב-90 מדינות ברחבי העולם - מאיי המלדיבים, דרך אירופה ועד ארה"ב - המהווה את פלח השוק העיקרי של לקוחות החברה. לחברה 110 עובדים, 90 מתוכם בישראל.