סגור
באנר דסקטופ כלכליסט טק

כלכליסט-טק
קייטו נטוורקס של שלמה קרמר גייסה עשרות מיליוני דולרים מקרן ההשקעות של Swisscom

היוניקורן הישראלי פיתח רשת מבוססת ענן המאפשרת תקשורת ארגונית מאובטחת ומהירה, וחיבור בין קצוות הרשת הארגונית. שווי החברה, שגייסה עד כה 532 מיליון דולר, עומד כיום על 2.5 מיליארד דולר

חברת קייטו נטוורקס גייסה עשרות מיליוני דולרים מקרן ההשקעות של ענקית התקשורת Swisscom. הגיוס הנוכחי מגיע חודש בלבד לאחר שהחברה הכריזה על גיוס בסך 200 מיליון דולר לפי הערכת שווי של 2.5 מיליארד דולר. ההשקעה של Swisscom Ventures מדגישה את העניין הגובר של ספקיות תקשורת בינלאומיות בשוק ה-SASE (מרחב תקשורתי מאובטח בענן) - תחום פעילותה של קייטו.
עד היום גייסה החברה, שהוקמה ב-2015 על ידי שלמה קרמר וגור שץ, כ-532 מיליון דולר (לא כולל ההשקעה האחרונה) והיא מעסיקה יותר מ-500 עובדים. משקיעים נוספים בחברה כוללים את Lightspeed Venture Partners ,Greylock, Acrew Capital, Coatue, Singtel Innov8 וקרמר.
קייטו פיתחה רשת מבוססת ענן המאפשרת תקשורת ארגונית מאובטחת ומהירה, ומחברת את כל קצוות הרשת הארגונית – אתרים פיזיים, משאבי ענן ומשתמשים מרוחקים. השירות שאותו החברה מספקת מאפשר לארגונים להחליף מספר רב של מוצרי תקשורת ואבטחת מידע פיזיים דרך שירות הענן הגלובלי שלה. באפריל האחרון הכריזה ספקית התקשורת הבינלאומית KDDI על הוספת שירות ה-Cloud Native SASE לסל שירותיה.
1 צפייה בגלריה
שלמה קרמר ממיסדי צ'ק פוינט אימפרבה קאטו נטוורקס
שלמה קרמר ממיסדי צ'ק פוינט אימפרבה קאטו נטוורקס
שלמה קרמר ממיסדי צ'ק פוינט אימפרבה קאטו נטוורקס
(צילום: עמית שעל)
שירות הענן הגלובלי של קייטו פועל ביותר מ-65 אתרים ברחבי העולם ומספק את כל יכולות התקשורת ואבטחת המידע המאוחדים ליותר מ-190 מדינות. "קייטו נטוורקס רואה בספקיות תקשורת בינלאומיות שותפות אסטרטגיות במסע שלנו לשפר ולייעל את הדרך שבה ארגונים מספקים שירותי תקשורת ואבטחת מידע לכל עובדיהם ובכל העולם", אומר שלמה קרמר, מנכ"ל ושותף מייסד של קייטו נטוורקס.