סגור
באנר דסקטופ כלכליסט טק

נחשף בכלכליסט
רמי לוי: "אני מוכן לקלוט את כל עובדי AVO במיידי"

מייסד ומנכ"ל רשת המרכולים מסר כי נוכח העובדה שחלק גדול ממפוטרי החברה הם עובדי אופרציה, מחסנים ולוגיסטיקה, הוא ישמח לגייס את כולם. זאת בעקבות חשיפת כלכליסט על החלטת החברה לפטר כ-500 עובדים. "כל עובד נוסף שיבוא אלינו יהיה מוערך", אמר

הפיטורים ההמוניים בחברת משלוחי המצרכים AVO, שנחשפו לראשונה היום (א') בכלכליסט, היכו גלים בתעשיה המקומית וולא רק באגפי ההייטק. חלק גדול ממפוטרי החברה הם עובדי אופרציה של אתר האינטרנט ועובדי מחסנים ולוגיסטיקה. רמי לוי, שעומד בראש רשת המרכולים הנושאת את שמו, מסר לכלכליסט שיש לו פיתרון עבורם.
"אני מוכן לקלוט את כל העובדים של חברת AVO", הוא אומר. "יותר מזה: אנחנו נשמח לקלט את כל העובדים. אני צריך עובדים. יש לנו 8,000 עובדים כרגע וכל עובד שיבוא אלינו יהיה מוערך".
חברת AVO בישרה לעובדיה הבוקר שהיא מפסיקה חלק גדול מפעילותה וכתוצאה מכך נאלצת לפטר כ-500 עובדים, מתוכם 350 בישראל. החברה סוגרת באופן מיידי את כל פעילותה בבנייני המגורים הפרטיים בישראל ובארצות הברית. החברה תמשיך לעבוד עם חברות ועם בנייני משרדים ללא שינוי.
1 צפייה בגלריה
ועידה כלכלית לאומית 2019 רמי לוי
ועידה כלכלית לאומית 2019 רמי לוי
ועידה כלכלית לאומית 2019 רמי לוי
(צילום: עמית שעל)
AVO הוקמה ב-2017 כחברה לריכוז משלוחים למוצרי תינוקות להורים בפעוטונים בתל אביב. לאחר מכן החברה החלה לעבוד עם בנייני דירות, בנייני משרדים וחברות גדולות, אותם חיברה לרשת צרכנית באמצעות פלטפורמה טכנולוגית, שמאפשרת לכל עובד או דייר להזמין כל מוצר - מוצרי יסוד, מוצרי תינוקות, פארמה, ניקיון, גאדג'טים, פלאפונים, מחשבים, ירקות ופירות, מתנות, מוצרי מטבח, מוצרים לחיות מחמד, מוצרי ספורט ועוד - ללא דמי משלוח.