$
חדשות נדל"ן

עדי צים רכש וילה בסביון מהבת של יו”ר לובינסקי ב־18.6 מיליון שקל

המוכרת היא מימי טופז מנור, בתו של יו"ר קבוצת לובינסקי יצחק מנור, המתגוררת באירופה. הווילה משתרעת על מגרש בן חמישה דונם, ובכוונתו של צים לשפץ את הווילה ב-10 מיליון שקל ולעבור אליה

שלומית צור 08:0308.12.20

איש העסקים עדי צים רכש וילה בסביון תמורת 18.6 מיליון שקל, כך נודע ל"כלכליסט". המוכרת היא מימי טופז מנור, בתו של יו"ר קבוצת לובינסקי יצחק מנור, המתגוררת בשנים האחרונות בלוקסמבורג ומנהלת את עסקי המשפחה באירופה.

 

 

 

 

 

הווילה, ברחוב מגל 19, ממוקמת בחלקו הוותיק של היישוב על מגרש בן חמישה דונם. על פי הערכות, בכוונתו של צים, שמתגורר כיום בכפר סירקין, לשפץ את הווילה ב־10 מיליון שקל ולעבור להתגורר בה עם משפחתו.

 

בכפר סירקין, המאופיין בבתים צמודי קרקע, מתנהלת כיום מחאה סביב הבנייה המסיבית המתוכננת באזור.

על פי תוכנית שקודמה ואושרה בוותמ"ל, במסגרת מעבר מחנות צה"ל לנגב, יפונה בסיס סירקין הסמוך למושב כפר סירקין, ובמקומו תוקם שכונה בת 8,500 דירות בבניינים של עד 30 קומות ו־270 אלף מ"ר שטחי תעסוקה ומסחר.

צים הוא בעל השליטה בחברת האשראי החוץ־בנקאי אס.אר אקורד, הנסחרת לפי שווי של 770 מיליון שקל. תיק הלקוחות של החברה הסתכם בסוף הרבעון השלישי ב־692 מיליון שקל.

מנור טופז שימשה בעבר כמנהלת קשרי לקוחות בקבוצת לובינסקי, ובשמונה השנים האחרונות היא מנהלת את עסקי המשפחה באירופה, לרבות ייצוג כלל מותגי BMW ב־21 סוכנויות רכב.

בסביון בוצעה עסקת ענק חודשיים לפני פרוץ הקורונה. איש העסקים אבי רואימי רכש את האחוזה של שאול אייזנברג, המשתרעת על 10 דונם, תמורת 60 מיליון שקל. העסקה נחשפה באוגוסט האחרון ב"כלכליסט".

מצים ומטופז מנור לא נמסרה תגובה.

שלומית צור

 

הווילה ברחוב מגל 19 בסביון
x