שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
חדשות נדל"ן

אמדוקס הודיעה: בתוך חמש שנים נעזוב את בניין המטה בצומת רעננה

כך דיווחה הבוקר לבורסה חברת סאנפלאואר, מבעלות המתחם ששוכרת אמדוקס. בימים אלה נערכת חברת התוכנה לרכישת קרקע באזור התעשייה ברעננה מחברת טבע, לשם הקמת קמפוס חדש

נמרוד בוסו 15:2114.12.17

חברת אמדוקס הודיעה אתמול (ד') לחברות ריט 1 וסאנפלאואר כי בכוונתה לסיים את חוזה השכירות ולעזוב את המבנה שבצומת רעננה, אשר שימש מאז 1996 כמטה החברה, וזאת עד דצמבר 2022. כך דיווחה היום (ה') חברת סאנפלאואר לבורסה.

 

תוקף הארכת חוזה השכרת המבנה של מטה אמדוקס בצומת רעננה, שנחתם בין הצדדים רק ביולי האחרון, הוא אמנם 10 שנים, אך לאמדוקס ניתנה במסגרתו האפשרות להודיע על סיום מוקדם יותר של ההסכם בהתראה של חמש שנים, וכך אכן עשתה. ההסכם להסתיים ב-13.12.2022. עוד על פי החוזה, עומדים דמי השכירות השנתיים שמשלמת אמדוקס לריט 1 ולסאנפלאואר על 5.4 מיליון שקל, בצמוד למדד.

 

הודעת אמדוקס באה על רקע הפרסומים האחרונים בדבר כוונתה של אמדוקס לרכוש מחברת טבע קרקע באזור התעשייה של רעננה, על מנת להקים קמפוס משלה. לאחרונה נודע כי גם יוניון שבבעלות איש העסקים ג'ורג' חורש חוברת לאמדוקס לשם ביצוע הרכישה.

 

 

משרדי אמדוקס ברעננה משרדי אמדוקס ברעננה צילום: אוראל כהן

 

מחברת ריט 1 נמסר כי "מדובר במתחם המשרדים האיכותי ביותר באזור השרון והמרכז, ולא בכדי הוא הפך לאייקון ונקודת ציון. המתחם נהנה - וימשיך ליהנות - מתפוסה מלאה וביקוש רב מצד חברות מתקדמות ועובדים, החברה ושותפתה ס.ע.ן זהב רכשו לאחרונה מגרש משמעותי בצמוד למתחם ושכרו את משרד האדריכלים יסקי-מור-סיוון, במטרה לתכנן את 'הדור הבא' של המתחם - שיכלול מגדל נוסף. בנוסף, בכוונת החברה לשדרג גם את המבנים הקיימים באופן אשר ישמור על מיצובו כפארק ההיי-טק המוביל באיזור השרון. יחד עם זאת, חשוב להבין כי אמדוקס צפויה להישאר במתחם עוד חמש שנים לכל הפחות".

 

  

בטל שלח
    לכל התגובות
    x