$
בארץ

משפחת נתניהו ביקשה מהמדינה לממן רכישת מזון עבור הכלבה קאיה

החשב של משרד רה"מ קיבל לאחרונה בקשה חריגה במיוחד ממשפחת נתניהו - לקבל מימון עבור המזון לכלבה. החשב העביר את הבקשה יוצאת הדופן ליועצת המשפטית של משרד רה"מ שהעבירה אותה לחשבת הכללית באוצר. החשכ"לית דחתה את הבקשה בטענה שמדובר בהוצאה פרטית שעל משפחת נתניהו לממן מכיסה. משרד רה"מ: "כל ההוצאות ממומנות מכספי משפחת נתניהו"

רוני זינגר 21:0728.12.15

משפחת נתניהו ביקשה לאחרונה מלשכת ראש הממשלה לממן את קניית המזון של כלבת המשפחה קאיה, אך נענתה בשלילה - כך חשפה הערב כתבת "עובדה" רויטל חובל (לשעבר כתבת "כלכליסט"). הכלבה אומצה על ידי אבנר נתניהו בנו של ראש הממשלה בקיץ האחרון ומאז עלתה לכותרות לאחר שנשכה מספר שרים ובני זוגם מהליכוד וכן את נתניהו עצמו. 

לאחרונה הגישו בני המשפחה בקשה לחשב של משרד ראש הממשלה לקבל מימון מכספי המשרד עבור מזון לכלבה. חשב המשרד העביר את הבקשה יוצאת הדופן ליועצת המשפטית של משרד ראש הממשלה והיא העבירה את הבקשה הלאה לחשבת הכללית שבמשרד האוצר מיכל עבאדי-בויאנג׳ו. עבאדי-בויאנג׳ו דחתה את הבקשה בטענה כי מדובר בהוצאה פרטית שעל משפחת נתניהו לממן מכיסה. לא ידוע על כמה עמדה העלות המבוקשת לרכישת המזון.

 

בנימין נתניהו עם אשתו שרה בנימין נתניהו עם אשתו שרה צילום: אוראל כהן

 

הכלבה התפרסמה לאחר שאומצה ממכלאה, ולאחרונה פורסם כי באירוע שערך נתניהו בביתו לשרי הליכוד, נשכה הכלבה כמה מהנוכחים ובעקבות זאת נשלחה למכלאה לכמה ימים.

 

ממשרד ראש הממשלה נמסר כי ״כל ההוצאות אינן ממומנות מכספי תקציב המדינה אלא מכספי משפחת נתניהו״.

ממשרד האוצר לא נמסרה תגובה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x