$
חדשות נדל"ן

צוקרברג בשדרה: פייסבוק מעבירה את מטה החברה למגדל ברוטשילד 22

על רקע הרחבת הפעילות המסחרית של הרשת החברתית בישראל צפוי המטה לעבור מרמת גן למגדל שבבעלות קבוצת אביב ו-LR; החברה שכרה 3,500 מ"ר ותשלם 120 שקל למ"ר

דותן לוי ועומר כביר 19:2208.09.14
חברת פייסבוק תקים את מטה החברה בישראל ברחוב רוטשילד בתל אביב. החברה שכרה ארבע קומות במגדל המשרדים רוטשילד 22 אשר נמצא בבעלות קבוצת אביב וקבוצת LR. מדובר בשטח של 3,500 מ"ר בקומות האמצעיות של המגדל, המתנשא ל-28 קומות, אשר הושכרו בתמורה ל-120 שקל למ"ר לא כולל דמי ניהול בגובה 18 שקל למ"ר. בנוסף החברה שכרה גם חניות בחניון התת קרקעי של המגדל.

 

במרץ שעבר מינתה החברה את עדי סופר-תאני, מנהלת הפעילות המסחרית, שפועלת לצד רואי טיגר, מנהל מרכז הפיתוח. באפריל חנכה מטה ברמת גן, שממנו מנוהלים נכון להיום הפעילות המסחרית ופעילות המו"פ של החברה. כעת, על רקע הרחבת הפעילות, צפוי המטה לעבור למגדל המשרדים במרכז תל אביב. החברה צפויה לרכז במקום את כלל הפעילות המקומית שלה, ובכלל זה את פעילות השיווק והמכירות ואת פעילות המו"פ. זאת, בניגוד לענקיות טכנולוגיה בינלאומיות דוגמת מיקרוסופט וגוגל ששומרות על הפרדה ארגונית או פיסית בין פעילויות אלו.

 

עדי סופר תאני, מנכ"לית פייסבוק ישראל עדי סופר תאני, מנכ"לית פייסבוק ישראל

  

דמי השכירות ברחוב רוטשילד נחשבים מהגבוהים בארץ ומלבד רחוב זה רק מגדלים בודדים דוגמת מגדל המוזיאון ברחוב ברקוביץ ומגדל אלקטרה ברחוב יגאל אלון מתקרבים לדמי השכירות שנגבים ברחוב היוקרתי. בתוך כך אם בעבר שכירת שטחי משרדים ברחוב הייתה חלק מכרטיס הביקור ההכרחי של חברות מתחומי הפיננסים וחברות בינלאומיות מובילות, כיום ניתן לראות מגמה של יציאה החוצה הן משיקולי חיסכון והן בשל ההבנה שהרחוב כבר איבד את התואר - מרכז הפיננסים של ישראל.

 

מגדל רוטשילד 22 הוקם על ידי משפחת אביב בהיקף כספי מוערך של כ-450 מיליון שקל כאשר במהלך הקמתו הוכנסה גם קבוצת LR שבבעלות רועי בן ימי ועמי לוסטיג לשותפות. לפני מספר חודשים דווח כי שליש מהמגדל אשר נמצא כיום בשלבי אכלוס יהפוך למלון של רשת פתאל אשר שכרה שטח של כ-6,500 מ"ר על מנת להקים 155 חדרי מלון לאנשי עסקים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x