שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בארץ

הכספומטים של שב"א מחליפים בעלים: חברת מרגולין היא הזוכה במכרז

הצעת החברה המתמחה במודיעין אזרחי ונמצאת בבעלות יחיאל דהאן גברה על הצעות מזרחי-טפחות ובנק ירושלים. פעילותם של 285 כספומטים שהיו בבעלות דיסקונט, לאומי, הפועלים והבינלאומי עברה לידיים חדשות בהוראת הממונה על ההגבלים

גולן חזני 14:2218.07.13
חברת מרגולין שבבעלות יחיאל דהאן זכתה במכרז לרכישת פעילות הכספומטים של שב"א (שירותי בנק אוטומטיים) תמורת כ-63 מיליון שקל, כך נודע ל"כלכליסט". 

בכך הקדימה מרגולין המחזיקה בבעלות על חברת המחקר והחקירות מודיעין אזרחי את ההצעות שהגיש בנק ירושלים, מזרחי טפחות ובנק הדואר שניגש למכרז עם צביקה בארינבוים.

 

כספומט. לאומי, פועלים, דיסקונט והבינלאומי נאלצו למכור את האחזקה בשב"א בהוראת הממונה על ההגבלים העסקיים דיוויד גילה כספומט. לאומי, פועלים, דיסקונט והבינלאומי נאלצו למכור את האחזקה בשב"א בהוראת הממונה על ההגבלים העסקיים דיוויד גילה צילום: גדי קבלו

 

הבנקים לאומי, פועלים, דיסקונט והבינלאומי נאלצו למכור את האחזקה בשב"א בהוראת הממונה על ההגבלים העסקיים
דיוויד גילה. זאת לאחר שגילה טען כי מכירת 285 הכספמוטים של שב"א תשפר את התחרות בתחום, וכי אין זה נכון שגוף שמוחזק על ידי הבנקים הגדולים יחזיק בפעילות מהותית שכזו.

 

ההוראה של גילה ניתנה בספטמבר 2012 והנימוק שלה היה בכך שבנקים מתחרים שותפים בגוף שנותן שירותים לכל השוק.

את מרגולין ייצגה ווליו בייס מיזוגים ורכישות, בראשות יאיר אפרתי, המשתייכת לבית ההשקעות החדש שהקימו ויקטור שמריך ועידו נויברגר; וכן עוה"ד אלית אלקון וגיא אבנר ממשרד גורניצקי ושות'.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x