סגור
רפי סער: "כפר סבא רואה בהתחדשות העירונית ערך עליון"
"תקווה למשפחות הוותיקות": מוטי ששון ועו"ד יוסי אומיד על מהפכת ההתחדשות בחולון
עוד בזירת הנדל"ן

"אנחנו צופים עלייה באיכות החיים": על הפרויקט שיעניק חיים חדשים לרמלה

מיקום אטרקטיבי במרכז העיר, קרבה לקניון, לרכבת הקלה ולמוסדות חינוך איכותיים. כל שנותר כדי ליהנות מהם הוא לחדש את פניה של שכונת בן גוריון - הסנונית הראשונה בתנופת הפיתוח ברמלה. דיירת ותיקה בשכונה על מצב הבניינים כיום: "תזוזה קטנה והכל יקרוס"


העיר רמלה מחדשת את פניה לבלי הכר. שנים ארוכות בהן נקשר שמה בעיקר בהקשרים של התיישנות והזנחה, מתחלפות כעת במיתוג יוקרתי של התחדשות עירונית, כאשר העירייה שותפה מלאה לקידום פרויקטים רבים ברחבי העיר.
דוגמה מייצגת לתנופת הפיתוח, מהווה פרויקט פינוי-בינוי רחב היקף בשכונת בן גוריון, אותו מובילה קבוצת הכשרת הישוב. במסגרת זו ייהרסו 528 דירות, ובמקומן ייבנו למעלה מ-20 מגדלים שיכללו כ-2,200 יחידות דיור חדשות.
"אנחנו צופים שתהיה עלייה באיכות החיים שלנו, יהיו פה חנויות, גנים ובתי ספר חדשים", אומר מיכאל פנחסוב, נציג הדיירים בשכונת בן גוריון. "מחירי הדירות פה יעלו ולרמלה יגיעו עוד אנשים מבחוץ".
יוכי בוקובזה, דיירת ותיקה בשכונה, מוסיפה על מצב הבניינים הישנים כי "זה ממש כמו משחק קלפים. תזוזה הכי קטנה והבניין יקרוס. אנחנו צריכים להרגיש יותר בטוחים".
"הדיירים מאוד שמחו לקחת חלק בפרויקט הזה", מסכם דניאל נמרודי, מנכ"ל הישוב החדש מקבוצת הכשרת הישוב. "המדינה מתרחבת מעבר למרכז, הרבה שירותים ציבוריים עוברים דרומה ורמלה זה האזור הבא מבחינתנו". צפו בכתבה


מומלצות וידאו