סגור

צמודי קרקע בישראל הופכים לפנינים נדירות- כך תוכלו להגשים את החלום במיקום מרכזי

בנייה חדשה של צמודי קרקע בישראל הופכת למחזה נדיר יותר ויותר, במיוחד באזורי הביקוש, שם ההעדפה היא בנייה לגובה. אחד מהפרויקטים הבודדים המציעים צמודי קרקע חדשים הוא פרויקט צרפתי GARDEN בגן יבנה - פרויקט איכותי, הכולל מגוון קוטג'ים וממוקם במקום נגיש ונוח

האם בניית צמודי הקרקע בישראל עומדת להיעלם מהנוף? הגידול המשמעותי באוכלוסייה, עליות המחירים בשוק הדיור והצפיפות באזור מרכז הארץ הובילו את הרשויות ואת ענף הנדל"ן להתמקד בבנייה לגובה, בעיקר באזורי ביקוש, כדי לנצל באופן מקסימלי את הקרקעות שיוצאות לשיווק. כתוצאה מכך, נרשמת מגמת ירידה משמעותית של בניית צמודי קרקע בישראל, מה שהופך פרויקטים של קוטג'ים חדשים לפנינים נדירות בשוק הדיור.
2 צפייה בגלריה
גן יבנה - יישוב שקט שצפוי לשמור על צביון כפרי
גן יבנה - יישוב שקט שצפוי לשמור על צביון כפרי
בנייה חדשה של צמודי קרקע בישראל (באדיבות צרפתי שמעון)
על פי נתוני הלמ"ס, ב-2021 חלה ירידה של כ-30% בהתחלות הבנייה של צמודי קרקע חדשים בישראל לעומת הנתון המקביל מ-2020. כאשר מסתכלים על מחוז המרכז, הירידה מזנקת לכ-35%. לדברי אבי צרפתי, מנכ"ל משותף בחברת צרפתי שמעון, "הישראלים עדיין חולמים על בית פרטי עם גינה, אבל הנתונים בשנים האחרונות מצביעים בבירור על כך שהחלום הזה הולך ומתרחק מרוב האנשים, מכמה סיבות: ראשית, היצע צמודי הקרקע נמצא במגמת ירידה כל הזמן. שנית, רוב תושבי ישראל מעדיפים לגור בטווח של בין חדרה לגדרה, כך שאם תציע להם צמוד קרקע ברמת הגולן זה פחות רלוונטי עבורם. ושלישית, המחירים של צמודי קרקע, כמו המחירים בכלל בענף הנדל"ן, עולים כל הזמן ולכן צמודי קרקע אינם נגישים למרבית האוכלוסיה".
אם מביטים על מפת הפרויקטים של צמודי הקרקע במיקומים מרכזיים על מפת ישראל, אחת מהאפשרויות המסקרנות ביותר למימוש חלום צמוד הקרקע נמצאת ב'צרפתי GARDEN' בגן יבנה. מה גורם לפרויקט למשוך אליו תושבי ערים מכל אזור המרכז?
לשדרג את החיים לבית עם גינה - במחיר שפוי
על רקע מחירי הדיור שלא מפסיקים לעלות, הפער במחיר שבין דירה לבית צמוד קרקע בערים כמו ראשון לציון, רחובות, יבנה ואשדוד, מרחיק את האפשרות לרכישת בית עם גינה מהישג ידן של משפחות רבות. המחירים של צמודי הקרקע בצרפתי GARDEN בגן יבנה, לעומת זאת, הופכים את השדרוג מדירה בעיר הגדולה לבית ביישוב שקט הנמצא במרחק חצי שעת נסיעה מתל אביב, לאפשרי יותר מתמיד.
2 צפייה בגלריה
לשדרג את החיים לבית עם גינה - במחיר שפוי
לשדרג את החיים לבית עם גינה - במחיר שפוי
פרויקט צרפתי GARDEN בגן יבנה
(באדיבות צרפתי שמעון)
גן יבנה - יישוב שקט שצפוי לשמור על צביון כפרי
גן יבנה הוא יישוב הממוקם בין אשדוד ליבנה, על כביש 4 לכיוון צפון, אשר מונה מעט יותר מ-20,000 תושבים ומאופיין באוכלוסייה צעירה וקהילה פעילה. אחד המאפיינים הייחודיים של גן יבנה הוא הצביון הכפרי שלה - היישוב כולל בעיקר צמודי קרקע, כאשר התכנון העתידי אינו צפוי לכלול בניינים בני יותר מ-6 קומות. לכן, גם בעתיד הרחוק גן יבנה צפוי לשמור על אותו צביון שקט ופסטורלי.
הפרויקט בקצה היישוב - נוף קבוע לשטחים פתוחים ונגישות קלה לצירי תנועה
אחד היתרונות של צרפתי GARDEN הוא המיקום שלו בתוך גן יבנה - באזור החדש של היישוב אשר בקצה הצפון-מערבי שלו, בשכונת נאות אשכול החדשה, מול שטחים חקלאיים של מושב גן הדרום של המועצה האזורית גדרות, אשר לא מתוכננת בהם בנייה למגורים - מה שמבטיח בסביבת השכונה מרחבים פתוחים.
בנוסף, המיקום של הפרויקט מאפשר גישה נוחה וקלה באמצעות מחלף חדש לכיוון מחלף כנות, כביש 6 וכביש 4. בעזרת הנגישות הנוחה, תושבי השכונה יחיו במרחק נסיעה קצרה למרכזי התעסוקה והבילוי ביבנה, רחובות, ראשון לציון וערים נוספות במרכז הארץ.
קולקציית קוטג'ים מגוונת - כל משפחה והחלום שלה
פרויקט צרפתי GARDEN כולל קולקציית קוטג'ים בעיצובו של האדריכל אבי שטרנפלד, המתמחה בצמודי קרקע ובעיצוב פנים. בפרויקט תוכלו למצוא דו משפחתיים ובודדים, בתים עם קומת מרתף למתבגרים ובתים עם בריכה, בשטחים הנעים בין 250-330 מ"ר, לפי הצרכים והחלומות של כל משפחה.
"אני שמח שהפרויקט שלנו הוא בין ההזדמנויות הבודדות לצמוד קרקע באזור המרכז", אומר צרפתי ומוסיף כי "גן יבנה הוא המקום המושלם עבור מי שרוצה לברוח מהעיר והפקקים ולחיות את חלום הבית עם גינה בסביבה איכותית, שמתאימה במיוחד למשפחות".