סגור
רפי סער: "כפר סבא רואה בהתחדשות העירונית ערך עליון"
"תקווה למשפחות הוותיקות": מוטי ששון ועו"ד יוסי אומיד על מהפכת ההתחדשות בחולון
עוד בזירת הנדל"ן

"זה רגע היסטורי": בזכות ההתחדשות העירונית הדור הצעיר בקדימה צורן יגור ליד ההורים

מיזם פינוי-בינוי מחוץ ללב אזורי הביקוש שהחל לפני למעלה משני עשורים, פורח כעת בחסות חברת טופ במרחבי השרון ויאוכלס בחודש הבא. ראש המועצה המקומית קדימה צורן, קרן גרין: "זה פרויקט הדגל של היישוב"

בשיתוף מערכת זירת הנדל"ן
צביון כפרי ונופים פסטורליים לצד אחוז אקדמאים גבוה וכן, גם הרצון הטבעי להיות קרובים להורים - כל אלו מדגימים כיצד זוכה המועצה המקומית קדימה צורן שבשרון לביקוש גבוה למגורים, על אף שאינה שוכנת בלב אזורי הביקוש במרכז הארץ.
פרויקט המגורים אליו מופנה כיום הפוקוס הוא טופ השדות של חברת TOP במרחבי השרון, המציב את היישוב המתפתח לראשונה על מפת ההתחדשות העירונית בישראל. "אני מברכת על הרגע שהגענו אליו לאכלוס מתחם טופ השדות, פרויקט הדגל שלנו", מציינת ראש המועצה המקומית, קרן גרין. "יישר כוח לכל העושים במלאכה כדי שהרגע ההיסטורי של התחדשות עירונית בקדימה צורן ייצא לדרך".
קראו עוד בזירת הנדל"ן:
דורון אוזן יו״ר הועדה המרחבית שרונים, "כיו״ר הועדה אני רואה חשיבות רבה בפיתוח וקידום תוכניות בניה רבות בכלל היישובים שלנו במרחב לרבות תוכניות של מחיר למשתכן פיתוח אזורי תעסוקה והתחדשות עירונית פינוי בינוי ועוד". באשר לפרויקט טופ השדות מרחיב אוזן, "הפרויקט המדובר הינו חלק ממספר פרויקטים שאנו מקדמים בשאר היישובים שהיה תקוע ומעוכב מעל 15 שנה ודאגנו לטפל ולקדם את התוכנית במהירות ובמקצועיות המרבית מבחינה תכנונית כמשימה ראשונה במעלה מדובר בסיוע מבחינה חברתית למאות משפחות במתן פתרונות דיור חדש ומודרני במקום הישן".
חברת TOP במרחבי השרון נטועה היטב ביישוב, ומכירה מקרוב את תושביו. "בראש ובראשונה אנחנו תושבי קדימה צורן ומאמינים מאוד בפוטנציאל של התחדשות העירונית", אומרת עדי מכלוף, סמנכ"לית השיווק בחברה. "האוכלוסייה שמגיעה אלינו היא בעיקר משפרי דיור וזוגות צעירים שחשוב להם מאוד להישאר ליד ההורים. קשה לקנות דירה במרכז ולכן הם חושבים על אזורים אחרים, קרובים יחסית. הדירה עצמה כוללת מפרט סטנדרטי, אבל אצלנו הסטנדרט הוא פרימיום פלוס".
לצד פרויקט הביכורים בקדימה-צורן, חברת TOP במרחבי השרון כבר מביטים אל העתיד, ומקדמים ביישוב מיזם התחדשות עירונית נוסף בשיתוף חברת בית וגג, במסגרתו ייבנו כ-300 יחידות דיור. צפו

מומלצות וידאו