סגור
קווין פורד ברגר קינג
קווין פורד ( )

עבד 27 שנה בברגר קינג וקיבל מתנה מגוחכת - הגולשים גייסו עבורו יותר מ-300 אלף דולר

קווין פורד הפך לכוכב בן לילה לאחר שבתו העלתה לרשת סרטון שלו מקבל שקית שוקולד עלובה עבור שירותו המסור בסניף הרשת בלאס וגאס, בלי לקחת שום יום חופשה. הגולשים שקראו את הפוסט של הבת תרמו לו כ-330 אלף דולר, ורשת NBC הטיסה אותו לניו יורק לפגוש את נכדיו - אותם לא ראה יותר מארבע שנים

עובד של רשת ברגר קינג בלאס וגאס שעבד בחברה 27 שנה בלי לקחת ימי חופש הפך לכוכב רשת ויראלי, לאחר שמנהליו נתנו לו מתנה מגוחכת עבור שירותו – ובעקבות כך גויסו עבורו כ-330 אלף דולר עד כה.
קווין פורד בן ה-54 עבד כקופאי וטבח בסניף של הרשת שנמצא בשדה התעופה הבין-לאומי מק'קארן מאז 1995, וכאשר עמד להשלים 27 שנים בעבודתו העניקו לו מנהליו תיק גב שבו כרטיס לסרט, כוס של סטארבקס, ממתקים ושוקולד, כך דיווחה רשת פוקס 11. סרטון שלו מקבל את המתנה ומודה לעמיתיו הפך במהרה לוויראלי, זאת אחרי שאנשים רבים שצפו בסרטון הזדעזעו מהכרת התודה העלובה אחרי כל כך הרבה שנים של נאמנות לחברה.
3 צפייה בגלריה
קווין פורד ברגר קינג
קווין פורד ברגר קינג
קווין פורד עם בתו

בנותיו פתחו בעקבות זאת קבוצת גו פאנד מי עבור אביהן, וניסו לגייס עבורו כ-200 דולר, אך התוצאה היתה תרומות של קרוב ל-300 אלף דולר שכבר נכנסו, והמספר ממשיך לעלות. "האיש בסרטון הזה הוא אבי. הוא עבד בעבודתו במשך 27 שנה, וכן, הוא מעולם לא הפסיד יום", כך כתבה בתו של פורד, סרינה, בעמוד גיוס הכספים. "הוא החל לעבוד כשהיה אב יחידני, לאחר שקיבל משמורת עליי ועל אחותי לפני 27 שנים. בהמשך הוא נישא, והמשיך לעבוד שם הודות לביטוח הרפואי המדהים שניתן לו".
3 צפייה בגלריה
קווין פורד ברגר קינג
קווין פורד ברגר קינג
קווין פורד עם תכולת שקית המתנות שקיבל
סרינה כתבה שהמשפחה "בשום אופן" לא מבקשת כסף, "אך אם מישהו רוצה לתרום משהו... הוא ישמח לטוס לפגוש את הנכדים שלו".
3 צפייה בגלריה
קווין פורד ברגר קינג
קווין פורד ברגר קינג
קווין פורד מתאחד עם נכדיו בניו יורק
אתמול התגשמה משאלתו כאשר הוטס לניו יורק והופיע בתוכנית "טודיי" של רשת NBC, בה התאחד עם נכדיו בשידור חי. "לא ראיתי את הנכדים שלי כבר יותר מארבע שנים, עד אתמול כש'טודיי שואו' הטיסו אותי לניו יורק וראיתי אותם באולפן", אמר פורד לרשת. "בכיתי כמה ימים מהתרגשות, וכמובן שגם בשידור כשראיתי את הנכדים שלי שוב".