סגור

השירות החדש של אובר בקנדה: קנאביס לאיסוף עצמי

מדובר ברכישת קנאביס לשם פנאי, המותרת לפי החוק במדינה; החברה הוסיפה את המוצר לרשימת הפריטים שניתן להזמין באפליקציית Uber Eats – בשלב זה רק ללקוחות אונטריו, ורק באמצעות איסוף עצמי מיעד המכירה. זוהי הפעם הראשונה שפלטפורמת אובר מאפשרת הזמנה של קנאביס, בתקופה שבה היא תומכת בהקלות על הרגולציה בארה"ב

אובר מוסיפה את הקנאביס לרשימת הפריטים שניתן להזמין באפליקציה – בשלב זה רק ללקוחות אונטריו שבקנדה, ורק באמצעות איסוף עצמי מיעד המכירה. מדובר ברכישת קנאביס לשם פנאי, המותרת לפי החוק במדינה.
החל מהיום, תושבי הפרובינציה (המאוכלסת ביותר במדינה) יכולים לרכוש את המוצר הנדרש באמצעות קטגוריה מיועדת באפליקציית Uber Eats, ולאסוף אותה בתוך שעה ממועד ההזמנה.
את המכירה מנהלת החברה הקנדית Tokyo Smoke, המפעילה מעל ל-50 חנויות ברחבי אונטריו. האפליקציה תהיה אחראית על וידוא ראשוני לגילו של המזמין והצוות שיספק את הקנאביס בפועל באתר החלוקה יבצע וידוא נוסף באמצעות תעודה מזהה.
1 צפייה בגלריה
יום ההנפקה של אובר בניו יורק
יום ההנפקה של אובר בניו יורק
יום ההנפקה של אובר בניו יורק
(צילום: בלומברג)
החברה מציינת כי הכללת שירות הזמנת קנאביס בפלטפורמה שלה יצמצם את השוק הלא חוקי של הסם ויסייע להפחית את מספר הנוסעים בכבישים, הנמצאים תחת השפעת הסם.
זוהי הפעם הראשונה שפלטפורמת אובר מאפשרת הזמנה של קנאביס, בתקופה שבה היא תומכת בהקלות על הרגולציה בארה"ב. "כשתיפתח הדרך לקנאביס, והחוק יאפשר זאת, אנחנו בהחלט מתכוונים לבחון את זה", אמר מוקדם יותר בעניין זה מנכ"ל אובר, דארה קוסרושאהי.