סגור
השחקנית ההוליוודית שרון סטון
השחקנית ההוליוודית שרון סטון (צילום: מרכז פרס לחדשנות ושלום)

שרון סטון איבדה מחצית מהונה האישי בקריסת סיליקון ואלי בנק

בערב התרמה לחקר הסרטן סיפרה כוכבת הקולנוע בת ה־65 כי שבועות ספורים לאחר שאיבדה את אחיה איבדה גם חצי מהונה בקריסת סיליקון ואלי בנק. סטון קיבלה את "פרס האומץ" בערב גיוס התרומות ואמרה כי אכן נדרש ממנה "אומץ" כדי לתרום במצבה הנוכחי

החיים של שרון סטון אף פעם לא היו משעממים, אבל בזמן האחרון המכות נוחתות עליה בצרורות.
שבועות ספורים לאחר שאיבדה את אחיה, פרצה בסוף השבוע הדיווה בת ה־65 בבכי כשחשפה כי איבדה חצי מהונה בקריסת בנק עמק הסיליקון. סטון, שקיבלה את "פרס האומץ" בערב גיוס התרומות של הקרן לחקר סרטן נשים (WCRF), אמרה באירוע כי אכן נדרש ממנה "אומץ" כדי לתרום במצבה הנוכחי.
"אני יודעת שלא פשוט להבין איך לשלוח כסף היום. אני אידיוטית טכנית, אבל אני כן יכולה לכתוב צ'ק", אמרה סטון לפני שהחלה לדמוע, ואז הוסיפה: "וכרגע גם זה אומץ, כי הפסדתי חצי מהכסף שלי בבנק הזה".
אף שסטון לא ציינה את שם הבנק, ברור למדי כי היא התכוונה ל־SVB, בנק שהיה פופולרי מאוד לא רק בקרב חברות הייטק, אלא גם בין סלבריטאים.
בהמשך הנאום הדומע התייחסה סטון גם למות אחיה פטריק סטון, שמת בחודש שעבר בגיל 57 ממחלת לב. "אחי מת ממש עכשיו, אבל אני עדיין כאן", אמרה סטון. "זו לא תקופה קלה לאף אחד מאתנו. זו תקופה קשה בעולם. אבל אגיד לכם דבר אחד: שום פוליטיקאי לא יגיד לי מה אני יכולה ולא יכולה לעשות, איך אני יכולה לחיות ומה הערך של חיי. אז קומי ותגידי מה את שווה. אני מאתגרת אותך. זה אומץ".
סטון עצמה עברה ב־2001 ניתוח להסרת מספר גידולים שפירים, שכפי שכתבה באוטוביוגרפיה שלה, היו "גדולים יותר מהשד עצמו".