סגור

שאנג צ'י גרף 71.4 מיליון דולר בארה"ב בסופ"ש הבכורה

מדובר בסכום השני בגובהו לסרט מאז פרוץ מגפת הקורונה - אחרי "האלמנה השחורה"; הסרט של מארוול ודיסני גרף עוד 56.2 מיליון דולר ברחבי העולם בסופ"ש - ללא סין, שם עדיין לא אושרה הקרנתו

הסרט "שאנג צ'י ואגדת עשר הטבעות", של אולפני מארוול ודיסני, גרף 71.4 מיליון דולר בצפון אמריקה בסופ"ש הבכורה שלו, כך מדווחת רשת CNBC.

מדובר בסכום השני בגובהו לסרט מאז פרוץ מגפת הקורונה, ובסכום הגבוה ביותר לסרט בסופ"ש של יום העבודה.
"האלמנה השחורה" הוא עדיין הסרט שגרף את הסכום הגבוה ביותר מאז פרוץ מגפת הקורונה - 80 מיליון דולר בסופ"ש הבכורה; הסרט "ליל המסכות" מ-2007 החזיק עד כה בשיא לסופ"ש בכורה שחל בחג - 26.3 מיליון דולר.

1 צפייה בגלריה
פנאי סרט שאנג צ׳י ואגדת עשר הטבעות
פנאי סרט שאנג צ׳י ואגדת עשר הטבעות
מתוך הסרט "שאנג צ׳י ואגדת עשר הטבעות"

"שאנג צ'י ואגדת עשר הטבעות", שזוכה בינתיים לביקורות אוהדות ברחבי העולם, גרף סכום נוסף של 56.2 מיליון דולר בסופ"ש ברחבי העולם - כך שהסכום הכולל בשישי-ראשון עמד על 127.6 מיליון דולר. הסרט עדיין לא אושר להקרנה בסין.
בריטניה היא המדינה בה הסרט גרף את הסכום הגבוה ביותר - 7.7 מיליון דולר, ואחריה קוריאה (6.5 מיליון דולר), צרפת (4.3 מיליון דולר), רוסיה (3.2 מיליון דולר) ויפן (2.8 מיליון דולר).
מדובר בסרט הראשון של מארוול המוקרן בבלעדיות בבתי הקולנוע מאז פרוץ המגפה. "האלמנה השחורה" עלה ביולי בבתי הקולנוע, ובמקביל בשירות הסטרימינג דיסני פלוס.
אולפנים אחרים נקטו טקטיקה דומה במהלך המגפה, שבעטייה רבים העדיפו לא ללכת לבתי הקולנוע.