שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בשולי החדשות

המיליארדר הישראלי-אמריקאי נועם גוטסמן "אירגן" לעצמו חנייה על המדרכה במנהטן בלי רשות

כך טוענת מחלקת הבינוי של עיריית ניו יורק. לדבריה, החנייה עברה שיפוץ כך שתיראה כמו מקום חנייה לגיטימי. עובדיו של גוטסמן אף מרחיקים מהמקום שכנים שמנסים לחנות בחנייה ומזהירים אותם מפני גרירה

שירות כלכליסט 06:5410.07.19

המיליארדר האמריקאי-ישראלי נועם גוטסמן עומד במוקד סכסוך חנייה במנהטן, לאחר שבנה לעצמו חנייה פרטית על מדרכה בווסט ווילג' בניו יורק - ולא שילם עליה דבר.

 

 

 

גוטסמן, שמשרדיו נמצאים זה יותר מעשור בפינת הרחובות ג'יין ווושינגטון, "שידרג" את עצמו במסגרת תהליך השיפוץ שעברו המשרדים ואירגן לעצמו מקום חניה משלו על אחת המדרכות הצפופות ביותר בעיר.

 

מחלקת הבינוי של העירייה טוענת שגוטסמן חתך לו פינת מדרכה ברחוב וושינגטון 777 ושיפץ אותה כך שתיראה כמו מקום חניה לגיטימי שהיה שם תמיד.

 

הבית של נעם גוטסמן בווסט ווילג' בניו יורק הבית של נעם גוטסמן בווסט ווילג' בניו יורק צילום: google street
 

נועם גוטסמן נועם גוטסמן צילום: Aloeblacc88

 

 

גוטסמן ואנשיו טענו בשימוע שנערך במאי שלבניין יש את הזכות לחתוך לו נתח מהמדרכה, אך החניה הפרטית שלו נבנתה למעשה ללא ההיתרים המתאימים, כך אמרה מחלקת הבינוי לדיילי ניוז.

 

"תכניות הפרויקט אינן מראות כל גריעה מהמדרכה והבעלים לא המציא את המסמכים הדרושים במהלך התהליך.

תכניות הבניין הנוכחיות אינן מראות גם הן שייכות של קטע המדרכה לבניין", כך אמר דובר של מחלקת הבינוי.

 

אך זה לא עצר מעובדיו של גוטסמן להרחיק מהמקום שכנים ואת כתב העיתון שניסו לחנות בחניה. למרות שאין במקום שלט "אין חניה" של העיריה, גוטסמן תלה אזהרות "אין חניה" על דלתות קומפלקס המשרדים שלו, וכל ניסיון לחנות שם מקפיץ מיד את אחד העובדים שבא להזהיר את החונים מגרירה.

 

שכנו של גוטסמן אייל לוין למד זאת בדרך הקשה במאי האחרון, כשהחנה את רכבו במקום כאקט של התנגדות, וגילה שמכונית הטויוטה שלו נגררה. לקח לו שעות לאתר את רכבו במגרש גרירה בקווינס, והוא נאלץ לשלם 201 דולר על מנת לקבלה חזרה. לוין מספר שהוא מסוכסך עם אנשי הביטחון של קומפלקס המשרדים בקשר לחניה כבר שלוש שנים.

  

קבלו ניוזלטר יומי המסכם את חדשות היום ישירות למייל שלכם. לחצו להרשמה

בטל שלח
    לכל התגובות
    x