$
בשולי החדשות

משפחה חיפשה מטפלת לטיול מסביב לעולם - וקיבלה 19 אלף פניות

בישולים, נקיונות וטיפול בילדים - תמורת 1,500-1,200 דולר בחודש. כשבני הזוג טילוטסון מיוטה פנו לחפש מטפלת שתתלווה אליהם למסע מסביב לעולם, הם לא ציפו לכזה מבול של פניות

שירות כלכליסט 21:4412.01.17

מקנזי ודרק טילוטסון מיוטה, ארה"ב, מתכננים לצאת למסע מסביב העולם עם שלושת ילדיהם הקטנים. הם מחפשים מטפלת שתתלווה אליהם לטיול ותסייע להם עם הילדים. לאחר שפרסמו סרטון בפייסבוק שבאמצעותו קיוו לקבל כמה עשרות פניות, נאלצים כעת בני הזוג להתמודד עם 19 אלף פניות 

 

בני הזוג מנהלים בית הארחה "פייב טייק פלייט", ולאחרונה החליטו לצאת להרפתקה בלתי נשכחת סביב העולם עם ילדיהם. הם מתכננים לצאת ביולי לניו יורק, משם לאיסלנד וליתר אירופה. הם יחזרו לביתם לחופשה בת שבועיים בחג המולד בטרם יטוסו להוואי, ניו זילנד, ולבסוף לאסיה. נשמע כמו חוויה בלתי נשכחת אבל מאתגרת בכל הקשור להתמודדות עם שלושה ילדים במהלך מסע כזה. בשל כך החליטו בני הזוג לצרף אליהם מישהי שיכולה לסייע להם.

בני המשפחה. 19 אלף פניות בני המשפחה. 19 אלף פניות צילום:Five Take Flight/Faceboo

 

"אנו מחפשים מישהי שתאהב את הילדים שלנו כמו שאנו אוהבים אותם, גם כאשר הם מתנהגים ככה", אומרת מקנזי בסרטון כשברקע נראים הילדים משתוללים. "את תהיי חברת כבוד של המשפחה ונתייחס אליך בכבוד. תזכי להשמיע את דעתך". המטפלת תידרש לקחת על עצמה את כל החינוך הביתי של שני הבנים וכן לטפל באחותם התינוקת, בנוסף למטלות של בישול וניקוי.

 

 

 

"קשה להגדיר בדיוק את שעות העבודה משום שאת תחיי איתנו, אולם בכל יום תקבלי שעות חופשיות ופעם-פעמיים בשבוע תוכלי לצאת לבד ולחוות הרפתקאות משל עצמך", אומרים בסרטון בני הזוג. הם מוסיפים שהשכר החודשי יהיה 1,200-1,500 דולר. למרות שהשכר כולל הוצאות נסיעה ומחייה, מספר אנשים ציינו כי מדובר בסכום נמוך תמורת הדרישות של בני הזוג.

 

משפחת טילוטסון. "המטפלת תקבל יומיים חופש בכל שבוע" משפחת טילוטסון. "המטפלת תקבל יומיים חופש בכל שבוע" צילום מסך: Youtube

 

"זו ממש לא עסקה טובה. אני מבין שזוכים לטייל בעולם אולם זה לא תשלום הוגן תמורת מה שמבקשים ממך לעשות", הגיב גולש אחד לפוסט.

 

"אם אתם מטפלים שרוצים לטייל, הגנו על עצמכם מעבודה לא מוסרית ולא חוקית כזו והשתמשו בסוכנות המגנה הן על המעסיק והן על העובד", כתב אחר.

 

אולם מקנזי טילוטסון הבהירה את העניין ואמרה: "אנו לא מצפים ממך שתעשי את כל עבודות הבישול והניקיון, אולם אנו מחפשים מישהי שתסייע באופן כללי, ובכל זאת - אנו נחיה בחלל משותף. למטפלת יינתנו יומיים חופש בשבוע וכמובן זמן חופשי מדי יום. אנו לא מחפשים אחר סינדרלה!"

 

אולם חרף הביקורת מצד כמה גולשים, רוב המשוב היה חיובי והמשפחה קיבלה מספר מועמדויות גדול מכפי שהייתה יכולה לדמיין. תאריך היעד היה ל-17 בינואר אולם לאחר שקיבלו בתוך ימים כמה אלפי פניות, החליטו לסגור את הגשת המועמדויות.

 

"כה הרבה אנשים מדהימים ענו לנו שממש התרגשנו", אמרו בני הזוג. "כאשר התחלנו את החיפוש באמת שציפינו למישהו מעיר אחרת, או אולי אחת מהחברות של החברים שלנו. אבל נדהמנו מהביקוש".

 

קשה להאמין שמבין 19 אלף הבקשות שכבר הוגשו לא ימצאו בני הזוג טילוטסון את המועמדת הראויה, אבל אם אתם מאמינים במזל, אתם עדיין יכולים להגיש מועמדות לרשימת המתנה (כאן, בתחתית העמוד).

 

 

 

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x