$
בשולי החדשות

ראש ממשלת קמבודיה הפסיד בהימור על קרב האגרוף, אך מסרב לשלם

השליט הקמבודי הון סן הימר ב-5,000 דולר על ניצחון של המתאגרף הפיליפיני פאקאיו ועתה הוא טוען שהניצחון של מייוות'ר לא הושג בצורה הוגנת

שירות כלכליסט 13:0505.05.15
ההפסד של מאני פאקאיו לפלויד מייוות'ר בקרב האגרוף "של המאה", גרם ללא מעט מהמרים הפסדים כספיים, אחד מהם הוא ראש ממשלת קמבודיה.

 

ה"פיננשל טיימס" מדווח כי הון סן, מנהיג הקמר רוז' לשעבר ששולט בקמבודיה כבר יותר מ-30 שנה, מסרב לשלם לאחר שביצע הימור בגובה 5,000 דולר על ניצחון של המתאגרף הפיליפיני, בטענה שהניצחון של מייוות'ר לא הושג בצורה הוגנת.

 

בעיתונות המקומית דיווחו כי סן הביע זעם על תוצאות הקרב היוקרתי שהתקיים בלאס וגאס בשבת. לטענתו, ההתקפות של פאקאיו היו אמורות להבטיח את ניצחונו לעומת הגישה ההגנתית יותר של מייוות'ר.

 

מימין: פלויד מיוות'ר ומני פאקיאו. קרב האגרוף של המאה מימין: פלויד מיוות'ר ומני פאקיאו. קרב האגרוף של המאה צילום: איי אף פי

 

המנהיג הקמבודי דרש מהשופטים להסביר את העדפתם את המתאגרף האמריקאי, והוסף כי אינו מתכוון לכבד את ההימור שלו. הוא אפילו חלק למייוות'ר עצות: "אם אני הייתי פלויד, הייתי שוקל להכריז על תיקו".

 

העובדה שהון סן חשף מרצונו את קיומו של ההימור מפתיעה במיוחד, זאת בהתחשב בכך שהימורים הם אסורים בקמבודיה ומותרים רק לזרים, מעבר לכך הוא טען בעבר כי המשכורת החודשית שלו עומדת על מעט יותר מאלף דולר בלבד.

 

בהצהרת הון שהגיש ב-2011 לרשות למלחמה בשחיתות גרס הון סן כי השכר הרשמי שלו מסתכם ב-1,150 דולר, כלומר נמוך מרבע מגובה ההימור שביצע.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x