$
בשולי החדשות

משפחת סימפסון - בקרוב גם בלגו

אחרי מלחמת הכוכבים, מגיע תורה של הקומדיה הוותיקה לככב בסדרת צעצועים חדשה. עם זאת, קבוצת הורים מתנגדת למהלך בטענה כי תכני הסדרה אינם הולמים לילדים

סוכנויות הידיעות 20:4506.08.13
לגו מתכוונת להשיק בשנה הבאה סדרת צעצועים חדשה המבוססת על התכנית "משפחת סימפסון". חברת הצעצועים הדנית אמנם עדיין לא חשפה אילו מתושבי ספרינגפילד המצוירת יזכו לכבוד, אך ניתן להניח שמארג' ובני משפחתה יככבו. בתחילה תשווק החברה רק כמה תוספות המבוססות על הדמויות, אך הסדרה תתרחב בהתאם לביקוש.

לגו הרוויחה סכומים מרשימים מסדרות מיוחדות שהיא מייצרת המבוססות על סרטים מצליחים כמו "מלחמת הכוכבים", כך שזה הגיוני מבחינה שיווקית שהיא תנסה להרוויח ממותג "משפחת סימפסון".

 

משפחת סימפסון. הגיע תורה לככב בלגו משפחת סימפסון. הגיע תורה לככב בלגו

 

משפחת סימפסון היא הקומדיה האמריקאית הוותיקה ביותר על המסך, ומאז עלתה לראשונה לשידור לפני 22 שנה היא הפכה לתופעה תרבותית.

 

עם זאת, לא כל מעריצי הלגו מרוצים מההתפתחות. הודעה תחת הכותרת "אמרו לא לסימפסונים מלגו" פורסמה בלוח ההודעות באתר האינטרנט של החברה. החשש העיקרי הוא כי תכני הסדרה אינם הולמים לילדים המשחקים בלגו. "אני אומר לא לסימפסונים. הם לא מתאימים לכל קבוצות הגיל של לגו, למעשה הם לא מתאימים לאיש", נכתב באחת ההודעות.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x