$
המזרח התיכון

הרשות הפלסטינית נגד רשת "רמי לוי"

ראש אגודת הצרכן במחוז חברון טוען כי פקידים ברשות עושים קניות בסניף של רמי לוי בגוש עציון ובכך מפירים את החוק האוסר לרכוש מוצרים בהתנחלויות. אם התופעה לא תיפסק הוא יפרסם את שמות הבכירים

דורון פסקין 14:2919.09.10

ברשות הפלסטינית שמו את רמי לוי על הכוונת. עזמי שיוחי, ראש אגודת הצרכן במחוז חברון טוען כי פקידים ברשות מפירים את החוק האוסר רכישת מוצרים בהתנחלויות כשהם מגיעים לעשות קניות ברשת הישראלית. שיוחי קרא לרשויות לעצור את אותם אנשים והדגיש כי למרבה הבושה הם מגיעים ברכבי הרשות

הפלסטינית עם לוחיות זיהוי אדומות כדי לעשות קניות אצל רמי לוי. הוא הבטיח כי אם התופעה לא תיפסק הוא יפרסם את שמות הבכירים העושים קניות ברשת הישראלית.

 

שיוחי טוען כי רשת רמי לוי מפעילה מספר סניפים בגדה המערבית כשהסניף המועדף על ידי הפלסטינים נמצא בגוש עציון. לדבריו, הרשת מציעה בסניפים בגדה המערבית מחירים זולים במיוחד כדי למשוך את הלקוחות הפלסטינים. שיוחיי טוען כי חלק גדול ממוצרים אלה מיוצרים בהתנחלויות ולכן רכישתם אסורה במסגרת החרם על מוצרי ההתנחלויות שהכריזה הרשות הפלסטינית.

 

יתרה מזאת, לפי אותו דובר, חלק ניכר מהמועסקים בחנויות רמי לוי הם פלסטינים ש"איבדו את המצפון הלאומי שלהם" כהגדרתו. הוא תקף אותם במילים קשות כמו "סוכני ההתנחלות" ו"בוגדים".

 

הכותב הוא מנהל אגף המחקר בחברת אינפו פרוד מחקרים (המזה"ת) www.infoprod.co.il

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x