$
בשולי החדשות

ספר חדש: הייתי המאהבת של מאדוף

מנהלת חשבונות אשר האשימה את מאדוף בגזילת כל החסכונות של משפחתה מוציאה לאור ספר בו היא מגלה כי ניהלה עמו רומן

סוכנויות הידיעות 12:1313.08.09

מנהלת חשבונות, אשר האשימה באופן פומבי את ברנרד מאדוף בגזילת כל החסכונות של משפחתה מוציאה לאור ספר בו היא מגלה כי ניהלה עימו רומן.

 

ספרה של שריל וינשטיין "הסוד האחר של מאדוף: אהבה, כספים, ברני ואני" יראה אור ב-25 באוגוסט ויכלול תמונות ותיאורים של אירועים פרטיים

מחייו של מאדוף שיתפרסו על פני 200 עמודים. מחירו של הספר יעמוד על 23.99 דולר.

 

וינשטיין בת ה-60 יצאה לפחות ארבע פעמים במהלך השנה נגד מאדוף ועדויותיה נכללו בחומר הראיות אשר שימש תשתית למתן גזר הדין של 150 שנות מאסר. וינשטיין סיפרה לשופטים כי לראשונה פגשה את מאדוף לפני 21 שנה אז הייתה מנהלת כספים בהתאחדות נשים של ארגון ציוני אמריקאי "הדסה". "זה היה היום הכי לא מוצלח בחיי, הייתה לו השפעה הרסנית על מהלך החיים שלי, של בעלי, של ילדי, הוריי, בני משפחתי וכל מי שהיה תלוי בנו", כך אמרה וינשטיין במהלך השימוע שנערך בניו יורק.

 

וינשטיין ובן זוגה מזה 37 שנים נאלצו למכור את ביתם במנהטן בעקבות החובות אליהם נקלעו עם חשיפת פרשת מאדוף ואובדן כל החסכונות שהיו מושקעים במה שהתברר כהונאת פונזי במסווה של חברת השקעות. עורך הדין של מאדוף מסר בתגובה לדיווח על הספר שצפוי לצאת, כי "לויינשטיין חופש דיבור מלא. אני מופתע שהיא בוחרת לדבר על חלק מהדברים, אבל יש לה זכות לומר הכל, גם מה שנראה כי יזיק לה בעצמה". עורך דינה של רות מאדוף, אשתו של ברנרד, סירב למסור תגובה בנושא.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x